|
کدخبر: 114743

سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی در اسلامشهر

فرماندار اسلامشهر از ادامه تحقیقات برای شناسایی و دستگیری سارقان طلافروشی «باغ فیض» اسلامشهر خبر داد.

حوادث سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی در اسلامشهر

مسعود مرسلپور، در خصوص تشریح جزییات سرقت از طلافروشی در این شهرستان اظهارکرد: سارقان مسلح پس از هجوم به یک واحد طلافروشی و شلیک ۳ گلوله با سرقت مقادیری طلا از محل متواری شده‌اند.

مرسلپور با بیان اینکه در این حادثه آسیبی به صاحبان طلافروشی وارد نشده گفت: از تمامی خبرنگاران و اصحاب رسانه و شهروندان عزیز درخواست داریم از هرگونه گمانه زنی غیر کارشناسی و بررسی نشده در خصوص جزییات این حادثه از جمله میزان طلای سرقتی خودداری کنند.

فرماندار اسلامشهر بیان کرد: تحقیقات برای شناسایی و دستگیری سارقان طلافروشی باغ فیض با جدیت در حال انجام است پس از وقوع سرقت مسلحانه ظهر امروز از یکی از طلافروشی‌های محله باغ فیض تحقیقات پلیس جهت شناسایی و دستگیری سارقان توسط پلیس با جدیت دنبال می‌شود.

 

منبع: مهر
  • ناشناس ارسالی در

    اگر سیستم ضد سرقت مسلحانه گاردمن نصب باشه، ضمانت میکنیم که نه تنها سارقین مسلح نمیتونن یک تیکه طلا هم از ویترین یا پیشخوان بدزدن بلکه مهمتر از همه این که نمیتونن فروشنده های طلافروشی را هم تهدید کنند یا بهشون صدمه بزنند.

    در سرقتهای شبانه که هدف سارقین فقط سرقت اموال داخل گاوصندوقها است هم اگر یک گاوصندوق ضد دیلم که مجهز به قفل ضد زورگیری باشه در طلافروشیها وجود داشته باشه، جوری سرقت های شبانه از گاوصندوقها غیر ممکن میشه که حتی اگر درب مغازه باز هم بمونه، باز هم هیچ اتفاقی نمیفته

ارسال نظر