|
کدخبر: 145964

جزئیات مجوز ورود و خروج به تهران

مشاور فرماندار و مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران با اشاره به حضور تعدادی از شهروندان برای دریافت صدور مجوز تردد بین شهری مقابل این نهاد تاکید کرد: صدور این مجوز فقط بصورت غیرحضوری و ثبت نام در سامانه صدور تردد مجوز صورت می‌گیرد.

حمل و نقل جزئیات مجوز ورود و خروج به تهران

ایمان قربانی گفت: از شهروندان درخواست داریم تا با مراجعه به سامانه تردد نسبت به ثبت نام و در راستای صدور مجوز اقدام کنند.

وی ادامه داد: از شهروندان می خواهم از تردد بی مورد به فرمانداری تهران خودداری کنند چرا که صدور مجوز تردد تنها از سامانه و به صورت غیر حضوری صورت می گیرد.

مشاور فرماندار تهران اضافه کرد: بیش از ۱۰ماه است که کادر درمانی درگیر مبارزه با ویروس کرونا هستند و به همین منظور شایسته است که مردم از سفرهای غیر ضروری خودداری کنند.

قربانی خاطر نشان کرد: صاحبان اصناف کشاورزان و غیره که کار ضروری دارند می توانند مستندات خود را در سامانه صدود مجوز ارسال کنند تا مجوز دریافت کنند.

به گفته وی، درخواست تردد، با مستندات ارائه شده توسط کارشناسان فرمانداری تهران بررسی، تائید یا رد می شود و نتیجه در سامانه مربوطه قسمت پیگیری درخواست قابل مشاهده است که در مدت حداقل ۲۴ ساعت به اطلاع شهروندان خواهد رسید.

قربانی تاکید کرد: شهروندان می توانند از وسایل حمل و نقل عمومی برای اینگونه سفرها استفاده کنند و در این زمینه هیچ منع ترددی وجود ندارد.

مشاور فرماندار تهران درباره اختلال امروز سامانه صدور مجوز نیز گفت: در ساعات اولیه امروز بیش از ۹۵ هزار نفر برای ثبت نام به سامانه مراجعه کرده بودند که موجب اختلال و پس از ساعاتی این اختلال برطرف شد.

منبع: عصر ایران

ارسال نظر