|
کدخبر: 165067

فتوای متفاوت آیت‌الله سیستانی درباره روزه گرفتن در دوران کرونا

دفتر آیت‌الله سیدعلی سیستانی در درگاه خود، فتوای جدید درباره تکلیف روزه داران در ماه مبارک رمضان با وجود خطر ابتلا به کرونا را منتشر کرد.

جامعه فتوای متفاوت آیت‌الله سیستانی درباره روزه گرفتن در دوران کرونا

کسانی که به هیچ دلیلی نمی توانند کارشان را رها کنند و ترس از این دارند که اگر در طول روز آب ننوشند به ویروس کرونا مبتلا می شوند و هیچ کار دیگری نتوانند انجام دهند که آنها را از ابتلا به بیماری مصون نگه دارد، روزه بر آنها واجب نیست.

 

منبع: شفقنا
  • هادی ارسالی در

    سلام حضرت آیت‌الله‌العظمی سید سیستانی،مح مدهادی قربانی هستم فرزند اکبر من۳۱سال سن دارم چندین سال نامزد بودم تا امسال عقد کردم،بخاطر مشکلات مالی اجاره نشینی و کار گری توی رستوران،فن خاصی جز کارگری بلد نی ستم ضامن برای وام ازدواج هم ندارم بخاطر که درآمدم کم. تصمیم گرفتم برای شما نامه بفرستم فرجی بشه این روزها هم بیرون بر و رستوران بخاطر کرونا تعطیل بیکارم،کارگری هم کم شده چون مصالح ساختمانی گران. خواهش میکنم اگر میشه بهم کمک مالی کن تا از فک ر و سردرگمی دربیام بهتر زندگی کنم مدتی ا جاره خونه برام مشکل بزرگی شده به اندازه اجاره خونه هم کمک مالی کنید یه مشکل بزرگ من حل کردید بخدا روم نمیشه اینها حضوری به کسی بگم چند ماهی باز اجاره خونه زیاد شد بهزیستی و کمیته امداد هم رفتم حضوری و لی کمکی نکردن شماره تماس من ۰۹۳۳۶۱۶۶۴۷۷، شماره عابر بانک ملت(۶۱۰۴۳۳۷۸۵۹۷۷۶۹۹۷)بنا م محمدهادی قربانی. تو راخدا کمکم کن موفق ،سربلند و سلامت باشی در پناه الله خیلی م منون و متشکرم،کمکم کن شاغل بشم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...