|
کدخبر: 164398

آخرین وضعیت ترافیکی جاده ها

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در حال حاضر تردد در محورهای تهران ـ شمال روان است و در محور تهران ـ فشم برخی مقاطع ترافیک نیمه‌سنگین داریم.

جامعه آخرین وضعیت ترافیکی جاده ها

علی‌اکبر آشوری در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی راه‌ها از تردد روان در اغلب محورهای مواصلاتی خبر داد و اظهار داشت: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها بر اساس اطلاعات ۲۳۱۴ دستگاه ترددشمار جاده‌ای نسبت به روز قبل ۵.۸ درصد کاهش دارد.

در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها ۱۴.۹ درصد بیشترین تردد بین ساعات ۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعات ۳ تا ۴ صبح ثبت شد.

ثبت حدود ۱۱۷ هزار تردد در آزادراه کرج ـ تهران

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد در آزادراه کرج ـ تهران با حدود ۱۱۷ هزار تردد ثبت شد و پس از آن آزادراه‌کرج ـ قزوین با ۱۱۴ هزار تردد و آزادراه تهران ـ‌کرج ۱۰۹ هزار تردد از پرترافیک‌ترین جاده‌های کشور اشت.

انسداد ۸ جاده به دلیل نبود ایمنی در مسیر

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۸ جاده به دلیل نبود ایمنی در مسیر مسدود است گفت: در این باره می‌توان به محورهایی نظیر پونل ـ خلخال، گنج‌نامه ـ تویسرکان، خرم‌آباد ـ پلدختر، جاده فرعی شمشک ـ دیزین و محور شهداد ـ نهبندان اشاره کرد.

تردد روان در محورهای تهران ـ شمال

آشوری اظهار داشت: در حال حاضر در محورهای هراز، فیروزکوه و کندوان همچنین آزادراه قزوین ـ رشت و آزادراه تهران ـ‌ شمال در مسیر رفت و برگشت ترافیک روان است.

وی از بروز ترافیک نیمه سنگین در محور تهران ـ فشم محدوده رودک خبر داد.

 بارش پراکنده در محور کندوان

آشوری درباره وضعیت ترافیکی جاده‌ها بیان کرد: ‌در حال حاضر در برخی از محورهای استان البرز بارش پراکنده داریم همچنین در محور کندوان بارش پراکنده باران گزارش شده است.

 

منبع: فارس

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...