|
کدخبر: 134742

امن‌ترین شهر ایران برای بانوان را بشناسید

رئیس پلیس پایتخت گفت: بر اساس آمار و اطلاعات و طبق دقیق‌ترین نتایج امن‌ترین جا برای بانوان تهران است البته تمامی نقاط کشور برای بانوان امن است.

جامعه امن‌ترین شهر ایران برای بانوان را بشناسید

سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس پایتخت در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا آزار و اذیت بانوان در پایتخت افزایش یافته است یا خیر، اظهار کرد: بر اساس آمار و اطلاعات و طبق دقیق‌ترین نتایج می‌گویم که امن‌ترین جا برای بانوان تهران است البته تمامی نقاط کشور برای بانوان امن است.

وی ادامه داد: در این راستا پلیس و دستگاه قضائی با افرادی که بخواهند خدای ناکرده به بانوان تعرض کنند، به شدت برخورد می‌کنند و در این زمینه قانون هم اختیارات کامل را به پلیس داده تا جدی‌ترین برخوردها را با این افراد داشته باشد.

رئیس پلیس پایتخت افزود: ما به عنوان نیروی انتظامی به شدت روی این مسئله حساس هستیم البته تأمین امنیت همه اقشار برای ما مهم است اما تأمین امنیت بانوان همیشه برایمان دغدغه بوده است.

رحیمی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه نسبت به سال گذشته در زمینه آزار و اذیت بانوان چند درصد کاهش داشته‌ایم؟ گفت: درواقع نمی‌توان عددی را اعلام کرد چرا که آنقدر آزار و اذیت بانوان کم بوده که هیچ‌وقت برایمان تبدیل به دغدغه نشده و رقم خاصی در این زمینه نداریم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به همکاری با شهرداری تهران در راستای بهبود وضعیت امنیتی پل‌های عابر پیاده بیان کرد: در بعضی از این پل‌ها، تابلوهای تبلیغاتی به گونه‌ای نصب شده که راه دیدی از بیرون نداشته است. ما برای امن‌سازی این پل‌ها از شهرداری درخواست کرده که در چینش تابلوهای تبلیغاتی تغییر رفتار داشته باشد البته آنها با ما همکاری کرده و ما باز هم به دنبال این مسائل هستیم تا در استفاده از پل‌های عابر پیاده و دیگر نقاط شهر برای بانوان مشکلی ایجاد نشود.

منبع: مشرق
  • ناشناس ارسالی در

    هدیه سپیده دم ،تو نمی تونی زورگویی کنی برا من یا پیمان تاجیک توهم طور ،فیلم عکس تون محفوظه ،خودتون بهتر می دونی جرم جریمه ات چی هست ،من التماس بابام و نمی کنم ،هرطور راحتی ،ب زندگیت برس ،ولی اجازه هم نمی دم ،تو امسال تو زندگی مو با خاک یکسان کنه ،زارع که خدا پاداش رو داد بهش ،ب دختر بچه زور می گفت ،فیلم گرفت ،کرونا رو خدا فرستاد ،مرگ از مژه چشم نزدیک تر شده ،...برا هرکی که ظلم کنه ،حالا هم پیگیر فیلم عکس ام هستم

  • ناشناس ارسالی در

    هدیه سپیده دم ،من مرد نیستم بیام بهات سک س کنم ،ک عربده می کشی ،بیا پاین ،تو اب ن مک داشتی ،سعید مال تو اومد برو ب زندگیت برس ،خوش باشی

ارسال نظر