|
کدخبر: 200654

پنج نماد برتر بورسی در معاملات امروز + جدول

امروز معامله‌گرها ۱۷۵میلیارد تومان سهام گروه دارویی برکت خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه محصولات شیمیایی تعلق داشت و ۲.۲درصد از کل سهام سیمان‌ سفید نیریز شد.

روز جاری در مجموع حدود ۶هزار میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «برکت»، «شبندر»، «شتران»، «وبملت» و «فملی» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در چهارمین روز هفته معادل ۱۷۵میلیارد تومان سهام گروه دارویی برکت دست به دست شد، پالایش نفت بندرعباس پس از معاملاتی به ارزش ۱۶۰میلیارد تومان دوم شد و سهام پالایش نفت تهران نیز به جایگاه سوم معاملات رسید.

سهام توسعه و عمران شهرستان نائین (خعمرا) با رشد ۷۱.۶درصدی پس از بازگشایی قیمت کام سهامداران خود را شیرین کرد.

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه «محصولات شیمیایی» تعلق داشت به طوری که ۵۷۰میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه «فلزات اساسی» با معاملات حدود ۵۶۸میلیارد تومانی دوم شد و «فرآورده‌های نفتی» در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز ۲.۲درصد از کل سهام سیمان‌ سفید نیریز (سنیر) معامله شد، ۱۰نماد برتر سهم ۱۷.۹درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در پنج سهم به بیش از ۱۰۰میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۷۱نماد نخست اختصاص داشت.شما می‌توانید نرخ امروز طلا و سکه را در جدول زیر مشاهده کنید:

نماد+برتر+جدول

نماد+برتر+جدول۱

منبع: اقتصاد آنلاین

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...