|
کدخبر: 161412

افزایش سرمایه ۲۰۰ درصدی یک نماد بورسی

پیشنهاد افزایش سرمایه نماد گدنا به تصویب هیات مدیره رسیده و احتمالا سال ۱۴۰۰ را با افزایش سرمایه ۲۰۰ درصدی آغاز خواهد کرد.

بورس افزایش سرمایه ۲۰۰ درصدی یک نماد بورسی

نماد گدنا از زمان شروع ریزش بورس روند خوبی را طی کرده و بازدهی مثبت بسیار چشمگیری داشته و امروز نیز افزایش سرمایه ۲۰۰ درصدی این نمادها به تصویب هیات مدیره رسیده است.

در آخرین روز سال پیشنهاد افزایش سرمایه نماد گدنا به تصویب هیات مدیره رسیده و احتمالا سال ۱۴۰۰ را با افزایش سرمایه ۲۰۰ درصدی آغاز خواهد کرد.

«پس از بحث و بررسی، پیشنهاد افزایش سرمایه به مبلغ ۶۰۰ میلیارد ریال (۲۰۰درصد) شرکت از محل آورده نقدی جهت راه اندازی شعبات فروش غذای آماده و ایجاد زیرساخت‌های تولیدی و خرید تجهیزات مربوطه مورد تصویب هیات مدیره قرار گرفت و مقرر گردید مدیرعامل شرکت نسبت به اجرای مراحل این مصوبه اقدامات قانونی لازم را انجام دهد. بدیهی است افزایش سرمایه مذکور پس از تهیه گزارش توجیهی حسابرسی شده، منوط به اخذ موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام خواهد بود»

منبع: تجارت نیوز

  • ناشناس ارسالی در

    جناب حسن کلیدی، با اون اختلاسی که تو بور س کرد حدود ۵۰ هزار میلیارد تومان ، حتما " انتظار داره که مردم به عارف ، یا ظریف یا سید حسن خمینی رای بدهند و یکی ا ز این ۳ نفر رئیس جمهور بشه و حسن آقای کذاب هم معاون اولشون. یا واقعا" شی ر خر خورده یا مردم را خر فرض کرده. حسن ک لیدی با این گندی که به اقتصاد و بورس و م ملکت زد اصلاح طلبان حداقل تا ۱۰۰ سال آی نده تو هیچ انتخاباتی رای نخواهند آورد.ا ین خط و این نشون.

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...