|
کدخبر: 161260

اطلاعیه مهم «سمات» در خصوص پرداخت سود سهام عدالت

نیمی از سود متعلق به سهام عدالت، در هر دو روش مستقیم و غیرمستقیم در آستانه سال نو پرداخت شد.

بورس اطلاعیه مهم «سمات» در خصوص پرداخت سود سهام عدالت

شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سهامی عام) در خصوص توزیع سود سهام عدالت اطلاعیه‌ای منتشر کرد.

متن اطلاعیه شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ضمن تبریک تقارن بهار سال ۱۴۰۰ با اعیاد شعبانیه به استحضار سهامداران محترم مشمول سهام عدالت میرساند، در پی انتشار اطلاعیه سازمان بورس و اوراق بهادار مبنی بر واریز سود سهام عدالت، شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه، سود سهام متعلق به مشمولان سهام عدالت اعم از افرادی که روش مستقیم سهامداری را انتخاب نموده یا در روش غیرمستقیم سهامداری باقی مانده اند، توزیع می‌کند. در مرحله نخست، ۵۰ درصد از سود متعلق به هر سهامدار، در هر دو روش مستقیم و غیرمستقیم در آستانه سال نو پرداخت شد.

پرداخت سود به هر سهامدار روش مستقیم، منوط به تملک وی نسبت به سهام شرکت سرمایه پذیر در روز برگزاری مجمع عمومی آن شرکت بوده و به تناسب آن میزان سهم، سود مقرر پرداخت می‌شود. همچنین، پرداخت سود به هر سهامدار روش غیرمستقیم، منوط به آن است که سهام شرکت سرمایه‌گذاری استانی را تا تاریخ ۲۵ اسفند ۹۹ در تملک خود داشته و نسبت به فروش آن اقدام نکرده باشد.

لازم به ذکر است آندسته از هموطنانی که هنوز شماره حسابی را برای دریافت سود معرفی نکرده‌اند می‌توانند از طریق ثبت نام در سامانه سجام به نشانی: www.sejam.ir شماره حساب خود را اعلام نموده یا از طریق مراجعه به سایت www.sahamedalat.ir مشخصات حساب خود را تکمیل کنند.

همکاران ما در مرکز تماس ذینفعان بازار سرمایه ۱۵۶۹ آماده پاسخگویی به پرسش‌های شما عزیزان در این زمینه هستند.

منبع: سنا
 • مهدی مختاری 291 ارسالی در

  با سلام. هرکه نان از عمل خویش خورد منت ح اتم طایی نبرد. الکی دل تان را به این چیز ها خوش نکنید؛ سهام عدالت و بازار بورس سر ابی بیش نیست. هیچ پولی حلال تر از دست مز د کارگر، مهندس و کسانی که به طور فیزیکی کار می کنند و زحمت می کشند نیست. هیچ لحظ ه ای هم زیبا تر از لحظۀ دریافت دست مزد ب رای کسانی که واقعاً کار می کنند نیست. هی چ پولی هم حرام تر از بیت کوین نیست.

  • علی ارسالی در

   همه مردم حرام خورن فقط شماحلال خوری.واقع ا که

  • مهدی مختاری 291 ارسالی در

   منظور بدی نداشتم علی آقا؛ منظورم این بود که این دولت به ما پول بده نیست؛ درسته ک ه این پول حق همۀ ماست اما چه فایده که بر ای گرفتنش باید کُلی التماس کنیم؛ پس بهتر ه به جای منت کشیدن و التماس کردن خودمان فکری به حال خودمان بکنیم. به هر حال از ا ینکه باعث ناراحتی شما شدم عذرخواهی می کن م.

 • محمدرضا ارسالی در

  چی ؟؟چطورسودواریزکردن که بحساب مانیومده توسجام ثبت نام کردیم هیچ فروش سهام هم نداشتیم نکنه بحساب خودشون واریزکردن جریان چیه

 • مهدی ارسالی در

  چطورسودواریزکردن که بحساب هیچکس نیومده

 • ناشناس ارسالی در

  خخخخخ دولت توهم زده ما یه خانواده 4 نفره هم سجام داشتیم هم هیچ سهمی ازش نفروختیم چش حسودشون کور یه ریالی برامون نریختن

 • مهسابختیاری ارسالی در

  برای منم واریزنشده هم سجام دارم هم احراز هویت

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...