|
کدخبر: 157465

امروز ارزش پالایشی یکم چقدر شد؟

قیمت پایانی یک واحد از صندوق پالایش یکم امروز سه شنبه ۱۲ اسفند ماه ۹۹ با احتساب ۴.۲۴ درصد رشد نسبت به روز معاملاتی قبل به ۸۵ هزار و ۵۰۰ ریال رسید.

بورس امروز ارزش پالایشی یکم چقدر شد؟

واحد‌های پالایشی یکم در ادامه روند مثبت دیروز، امروز ۱۲ اسفند ماه نیز در بازه مثبت معامله شد و ۴.۲۴ درصد افزایش قیمت مواجه شدند و در مجموع تاکنون حدود ۱۵ درصد ضرر برای خریداران اولیه به همراه داشته است.

همچنین در بین نماد‌های این صندوق نماد شبریز (پالایش نفت تبریز) رشد ۴.۵۷ درصدی و شبندر (شرکت پالایش نفت بندر عباس) رشد ۴.۸۹ درصدی و شپنا (پالایش نفت اصفهان) ۰.۹۵ درصد رشد را تجربه کردند و نماد شتران (شرکت پالایش نفت تهران) تنها نماد منفی امروز را با ۱.۶۴ درصد افت به پایان رساند.

ارزش پالایشی یکم ۱۲ اسفند ماه ۹۹

امروز سه شنبه ۱۲ اسفند ۹۹ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایشی یکم با رشد ۴.۲۴ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۸ هزار و ۵۵۰ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۴ میلیون و ۲۷۵ هزار تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایشی یکم با افزایش ۳.۶ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۸ هزار و ۴۹۷ تومان معامله شد.

این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

منبع: نبض بورس

ارسال نظر