|
کدخبر: 149042

اعتماد به بورس خدشه دار شده است

میرمعینی گفت: بازار سرمایه حدأقل در بازه یک ماهه ریسک زیادی بابت افت نخواهد داشت و باید منتظر محرک‌های جدید اقتصادی و سیاسی بود تا بتوان روند و جهت بازار را پیش‌بینی کرد.

بورس اعتماد به بورس خدشه دار شده است

حمید میرمعینی، کارشناس بازار بورس و سرمایه اظهار کرد: درحال‌حاضر بیشتر سهم‌ها به یک نقطه ارزندگی رسیده‌اند و اگر اوضاع سیاسی آینده بهتر شود قطعاً بازار سرمایه هم بهترین بازار برای سرمایه‌گذاری و نقدینگی خرد خواهدشد.

وی افزود: بازار سرمایه حدأقل در بازه یک ماهه ریسک زیادی بابت افت نخواهد داشت و باید منتظر محرک‌های جدید اقتصادی و سیاسی بود تا بتوان روند و جهت بازار را پیش‌بینی کرد.

میرمعینی با بیان اینکه برگشت اعتماد مردم به بازار سرمایه با وضعیت ایجاد شده خیلی سخت است، گفت: مهم‌ترین وجه سرمایه‌گذاری امنیت و اعتماد بین سرمایه‌گذاران است اما تصمیمات ناپخته یک سال اخیر برخی مسئولان، افت و خیزهای بسیار شدید و معنادار این بازار را رقم زد و اعتماد به این بازار را هم خدشه دار کرد.

کارشناس بازار بورس و سرمایه یادآور شد: ما هشدارهای لازم را به مسئولان دادیم که بازار سرمایه ظرفیت پذیرش پول‌های خرد و پراکنده به میزان زیاد را ندارد؛ در حقیقت هم قوانین و مقررات معاملاتی حاکم بر این بازار جوابگوی این حجم از نقدینگی‌ها نبود و هم زیرساخت‌های نرم افزاری بازار سرمایه آماده نبودند.

منبع: بازار
  • سید محسن موسویان ارسالی در

    سرکاری کافیه .مردم را سر کیسه کردین .دنبال نفرات جدید هستین

  • ناشناس ارسالی در

    لعنت به مسعولین این مملکت که با روحو روان مردم بازی میکنند بترسیداز خشم مردم اگه به جوش بیاددیگه هیچیجلودارشون نیست

ارسال نظر