|
کدخبر: 135125

توقف فروش سهام عدالت جواب داد

با شروع معاملات امروز بازار سهام شاخص کل به دلیل عرضه در برخی نمادهای شاخص‌ساز ۵ هزار واحد نزول کرد اما به نظر می‌رسد طرف تقاضا در حال تقویت است.

بورس توقف فروش سهام عدالت جواب داد

با شروع معاملات امروز بازار سهام شاخص کل در حالی که عرضه در گروه‌های فلزات و پتروشیمی‌ها زیاد بود حدود ۵ هزار واحد ریزش کرد اما در ادامه معاملات بازار سهام طرف تقاضا تقویت شد و نزول شاخص کل از ۵ هزار واحد به حدود ۲ هزار واحد رسید.

تقاضا در بازار سهام به اندازه دو روز ابتدایی نیست و نظر می‌رسد بازار سهام تا پایان معاملات امروز روندی تعادلی داشته باشد.

تعادل در شرایط کنونی بهتر از رشد شارپی برای بازار سهام زیرا به بازار سهام اجازه کف‌سازی می‌دهد، همچنین برای بازگشت روند صعودی بازار سهام نیاز است تا اعتماد به بازار سهام برگردد و برای بازگشت اعنماد سهامداران حقیقی باید از بازار سهام حمایت شود.

شاید یکی از دلایل به تعادل رسیدن روند عرضه و تقاضا در بازار سهام توقف فروش سهام عدالت باشد.

نمادهای فارس، تاپیکو و حکشتی بیشترین تاثیر منفی و نمادهای فملی، شپنا و شتران بیشترین تاثیر مثبت بر بازار سهام را داشتند. به نظر می‌رسد در جریان معاملات امروز بازار سهام تقاضا در نمادهای شاخص‌ساز از جمله خودرویی و پالایشی بیشتر شود.

همچنین نماد فملی به دلیل افزایش قیمت جهانی مس در گروه فلزات اساسی روند مثبت پیدا کرده است

 

منبع: تجارت نیوز
  • رضا ارسالی در

    حسن کلیدساز دزدی هاش رو توی بورس انجام د اد جیب خودش و حسین فریدون رو پر کرد حالا می خواد خراب شدن بازار رو بندازه گردن س هام عدالت. جناب علی برکت الله دستت برا ه مه رو شده . پوست و گوشت و خونت با مال حر امه

ارسال نظر