|
کدخبر: 130397

تحلیل تکنیکال آینده بورس را چطور پیش بینی کرد؟

سهیل کلاهچی‌فر، کارشناس بازار سرمایه پیش‌بینی کرده با توجه به تحلیل تکنیکال شاخص بورس، این شاخص تا پایان امسال به سطح دو میلیون و ۸۰۰ هزار واحد برسد.

بورس تحلیل تکنیکال آینده بورس را چطور پیش بینی کرد؟

شاخص بازار سهام در سه ماه اخیر بیش از ۳۰ درصد افت داشته و با این حال در هفت ماهه نخست امسال بیشترین بازدهی را در بین بازارها تجربه کرده است. آیا روند نزولی شاخص بورس ممکن است به زودی برگردد؟

سهییل کلاهچی‌فر، کارشناس بازار سرمایه در این مورد پیش‌بینی کرده است: شاید شاخص بورس یک هفته دیگر اصلاح زمانی داشته باشد و بعد از آن باید منتظر برگشت شاخص باشیم.

وی افزود: پس از بازگشت شاخص بورس احتمالا شاهد سطوح مقاومتی خواهیم بود که نخستین سطح مقاومتی مهم یک میلیون و ۶۰۰ هزار واحد است. بعد از آن سطح یک میلیون و ۷۰۰ هزار واحدی سطح مقاومتی خیلی مهمی است اما پس از عبور از این سطح، مقاومت‌های بعدی از اهمیت کمتری برخوردار هستند.

کلاهچی‌فر در ادامه بیان کرد: با توجه به تحلیل تکنیکال، فکر می‌کنم تا پایان امسال سطح دو میلیون و ۸۰۰ هزار واحدی شاخص بازار سهام را ببینیم.

 

منبع: تجارت نیوز
 • ناشناس ارسالی در

  شتردر خواب پنبه بینید هیج ازاین خبر هانیست درآینده نزدیک شاهد افت ریزش بورس خواهیم بود سود بانک درست شود مردم پولیشان از بورس به سمت بانک سر ارزیر میکند دورغ کمتر بگو آقتصاددان

 • اعتماد به دولت ارسالی در

  با این حرفا ما دل خوش میشیم
  به حرف آقایان سرمایمون سپردیم دستشون الان ۶۸درصد توضرریم

 • ناشناس ارسالی در

  ترررر

ارسال نظر