|
کدخبر: 128630

پیش‌ بینی وضعیت بورس برای هفته آینده

در پایان معاملات آخرین روز هفته، شاخص کل بازار سهام متاثر از عرضه زیاد در نمادهای بانکی و فلزات با افت یک درصدی به یک میلیون و ۵۶۱ هزار واحد رسید. بازار هفته آینده چه می‌شود؟

بورس پیش‌ بینی وضعیت بورس برای هفته آینده

به نظر می‌رسد بازار سهام در حال آماده‌سازی برای از سرگیری روند صعودی خود است و متغییرهایی از جمله نرخ دلار و انتخابات امریکا بر روند شاخص کل بازار سهام تاثیرگذار است. اما با توجه به این متغییرها روند بازار هفته آینده چگونه است؟

پیمان حدادی، کارشناس بازار سهام بیان کرد: با وجود روند منفی شاخص کل در پایان معاملات سه روز اخیر بازار سهام شاهد افزایش حجم معاملات هستیم که باعث امیدواری به بازار بورس است، سیگنال‌های امیدوارکننده‌ای به بازار سهام مخابره می‌شود که اخبار لغو تحریم‌ها و نرخ ارز می‌تواند از مهم‌ترین این سیگنال‌ها در کوتاه‌مدت باشد.

این کارشناس در رابطه با بزرگ‌ترین متغییر تاثیرگذار بر بازار سهام گفت: بعد از انتخابات امریکا و مشخص شدن نرخ ارز بازار بیشتر به سمت ریسک‌پذیری می‌رود.

او در رابطه با بورس هفته بعد گفت: هفته بعد به دلیل خبر لغو تحریم‌های امریکا و احتمالا افزایش حجم معاملات به دلیل ارزندگی سهم‌ها و همچنین گزارش‌های ۶ ماهه روند بازار صعودی خواهد بود، هرچند ممکن است در روزهای ابتدایی هفته شاید روند به صورت اندک منفی باشد اما بازدهی بازار سهام هفته آینده احتملا مثبت خواهد بود.

 

منبع: تجارت نیوز
 • ناشناس ارسالی در

  نظری ندارم

 • ناشناس ارسالی در

  بازار راه خودش را میرفت ولی نذاشتند!

 • مجییدد ارسالی در

  کم سر ملت کلاه بزارید با این حجم عرضه توسط حقوقی ها هفته بعد کاملا ریزشیه بازار. دیگه گول وعده های شما رو نمیخوریم

 • Ariyo ارسالی در

  با درود
  در اینکه بازار صعودی هست یا نزولی باید عرض کنم این حقیقی‌ست که تعیین کننده‌ی یکی از دو روال بالاست
  اگر حقیقی صف فروشی که حقوقی تشکیل داده را حمایت نکند ما چیزی بنام بازار نزولی در بازار سرمایه بورس نداریم
  حقیقی محترم لطف کن یک هبته فروشنده نباش به معنی این حرفم میرسی
  فقط یک هفته تحت هر شرایطی از صف فروش فاصله بگیر...

 • جهانگیر ارسالی در

  فقط خاک عالم بر سران مسعولی که جیب ملتشه را خالی میکند اف بر شما دروغ کلک بس است دو ماه است که فقط از پول ملت برای دیگران زنده اید

 • Ass ارسالی در

  آخه مملکت صاحب ندارن!!!چرا سهم کگاز و خموتور سرمایه های مردم رو پودر کردن ،الان سه ماهه منفی پنج.خدا ازتون نگذره.مرده شورتون ببرن با این بازار بی در و پیکرتون

 • ناشناس ارسالی در

  ازاینحرف زیادیکشنبه هم ریزش می کندیک بهانه می اورند

 • ناشناس ارسالی در

  حالا که رو به شده تورو قران بانک تجارت سهام عدالت مردمو بفروشید98

ارسال نظر