|
کدخبر: 111882

سه نماد بورسی مورد توجه حقیقی‌ها

در جریان معاملات امروز بورس، افراد حقیقی ۵۲۰میلیارد تومان وارد بازار سرمایه کردند و اما بین بیشترین ورود پول حقیقی به بورس و فرابورس مربوط به سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی بود.

بورس سه نماد بورسی مورد توجه حقیقی‌ها

حقیقی‌ها تا ساعت ۱۲: ۳۰ حدود ۵۲۰ میلیارد تومان بیشتر از اشخاص حقوقی سهام خریدند. کل ارزش معاملات خرد بیش از ۱۸ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان بود و بدین‌ترتیب خالص خرید حقیقی‌ها به نزدیک سه درصد از کل معاملات رسید.

تغییر+مالکیت+سهام

بیشترین ورود پول حقیقی به بورس و فرابورس در سه گروه "چندرشته‌ای صنعتی"، "فلزات اساسی" و "خودرو و ساخت قطعات" رقم خورد در حالی که برآیند معاملات گروه "محصولات شیمیایی" به نفع حقوقی‌ها تمام شد.

سه نماد «وبانک»، «فخوز» و «خگستر» لقب بیشترین افزایش سهام حقیقی را به خود اختصاص دادند، توجه حقوقی‌ها نیز بیشتر به «شبندر»، «پارسان» و «تاپیکو» معطوف بود.

امروز افزایش سهام حقیقی‌ها در ۸۵ نماد و افزایش سهام حقوقی‌ها در ۱۵۲ نماد به بیش از یک میلیارد تومان رسید که جمع تغییر مالکیت دسته اول هزار و ۵۷۵ میلیارد تومان و تغییر مالکیت دسته دوم هزار و ۵۰ میلیارد تومان بود.

مالکیت-صنایع

منبع: اقتصاد آنلاین
  • Javad ارسالی در

    چرا با سرمایه مردم بدبخت بازی میکنن چرا پول ۳۰درصد سهام رو واریز نمیکنن خوب حتما احتیاج داستم که فروختم تو روخدا واریز ک نین یه ماهه کرایه خونه ندادم وغقعا احتیا ج دغرم

  • ناشناس ارسالی در

    تو رو به ابو الفضل پول۳۰درصد رو واریز کن ید تو رو خدغ احتیاج دارم

ارسال نظر