|
کدخبر: 114971

بانک‌ها به صدور کارت اعتباری سهام عدالت موظف شدند

معاون امور بانکی، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت اقتصاد، طی بخشنامه‌ای، بانک‌های دولتی را موظف کرد، اطلاع رسانی لازم را درباره پذیرش سهام عدالت به عنوان وثیقه صدور کارت اعتباری انجام دهند.

بانک و بیمه بانک‌ها به صدور  کارت اعتباری سهام عدالت موظف شدند

معاون امور بانکی، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت اقتصاد، طی بخشنامه‌ای، بانک‌های دولتی را موظف کرد، اطلاع رسانی لازم را در مورد پذیرش سهام عدالت به عنوان وثیقه صدور کارت اعتباری انجام دهند.

این بخشنامه به مدیران عامل ۱۷ بانک دولتی، غیر دولتی، شرکت دولتی بانکی وابسته به وزارت ارتباطات و مؤسسات اعتباری ابلاغ شده است.

در بخشنامه صادره از سوی عباس معمار نژاد آمده است:

«پیرو تأکیدات رئیس جمهور، برنامه‌های دولت تدبیر و امید، مصوبه شورای عالی بورس و بخشنامه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در رابطه با اعطای تسهیلات خرد به مردم به پشتوانه توثیق سهام عدالت و با توجه به هماهنگی‌های به عمل آمده با شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه، مقتضی است اقدامات لازم در این خصوص به عمل آمده و موضوع صدور کارت اعتباری به پشتوانه سهام عدالت از طریق مقتضی به مشتریان اطلاع رسانی شود.»

بر اساس این گزارش، این بخشنامه به مدیران عامل ۱۷ بانک دولتی، غیر دولتی، شرکت دولتی بانکی وابسته به وزارت ارتباطات و مؤسسات اعتباری ابلاغ شده است.

منبع: مهر
  • امیر ارسالی در

    بانک‌ها همون سی درصد واریز کنن بسه همش حرف

  • محمد مهدوی ارسالی در

    شاید از نظر شما بانک ها موظف باشند کارت اعتباری بدند ولی من خودم رفتم بانک ملت به مسئولش گفتم ، تا گفتم کارت اعتباری سهام عدالت گفت چی!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟ اصلا همچین چیزی نداریم . ۱۳۹۹/۵/۱۹

  • داود ارسالی در

    اگه.این.حرفها.درست.هست.بگیدبنربزرگ.جلوی.بانکها.بزنندکه.مردم.رو.سرکارنزارن

ارسال نظر