|
کدخبر: 327723

قیمت خودرو راکد ماند / بازار خودرو یخ زد

قیمت خودرو امروز، سه‌شنبه، ۸ خرداد ۱۴۰۳، بدون تغییر نسبت به روز گذشته در ثبات کامل قرار دارد. تمامی محصولات داخلی و مونتاژی در صبح امروز، مانند روز قبل، تغییر قیمتی نداشته‌اند.

اقتصاد قیمت خودرو راکد ماند / بازار خودرو یخ زد

قیمت خودرو امروز، سه‌شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳، در تمام محصولات داخلی و مونتاژی همچون روز گذشته، روندی ثابت دارد و بدون تغییر به کار خود ادامه می‌دهد. بررسی‌ها نشان می‌دهد که تعداد معاملات در بازار تقریباً به صفر رسیده و خرید و فروشی انجام نمی‌شود.

نرخ ارز که به‌عنوان مهم‌ترین محرک بازار خودرو محسوب می‌شود، در کانال ۵۷ هزار تومان بالا و پایین می‌شود تا بر رکود بازار دامن بزند.

بازار خودرو‌های داخلی و خارجی نسبت به روز‌های گذشته بدون تغییر گزارش می‌شود.

قیمت خودرو‌های داخلی

قیمت تمامی خودرو‌های داخلی امروز ۸ خرداد ۱۴۰۳ بدون تغییر و ثابت گزارش می‌شود.

سورن پلاس (فول) و سورن پلاس دوگانه‌سوز از دسته محصولات رده‌بالای ایران خودرو، هر کدام به ترتیب بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته با قیمت ۷۱۲ میلیون تومان و ۷۸۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شدند.

پژو پارس ساده و پژو پارس TU5 از محصولات پرطرفدار این شرکت، هر کدام به قیمت ۶۵۳ میلیون تومان و ۸۳۹ میلیون تومان در بازار معامله می‌شوند.

رانا پلاس و تارا اتوماتیکV4 از دسته محصولات جذاب ایران خودرو، به ترتیب با قیمت ۶۰۰ میلیون تومان و یک میلیارد و ۲۰ میلیون تومان در بازار خرید می‌شوند.

کوییک s از محصولات شرکت سایپا بدون تغییر، ۴۲۰ میلیون ارزش‌گذاری شد.

خودرو-داخلی

قیمت خودرو‌های مونتاژی

قیمت خودرو‌های مونتاژی مانند محصولات داخلی در ثبات کامل و بدون تغییر گزارش گزارش می‌شود.

وانت کاپرا محصول بهمن موتور است که صبح امروز بدون تغییر با نرخ یک میلیارد و ۳۷۰  میلیون تومان قیمت ‌گذاری شد.

جک S5 و جکS3 از محصولات جذاب مونتاژی شرکت کرمان موتور، به ترتیب از ابتدای امروز به قیمت یک میلیارد و ۶۳۰ و یک میلیارد و ۲۰۸ میلیون تومان در بازار به فروش می‌رسند.

فیدلیتی پرستیژ (۵ نفره) و فیدلیتی پرستیژ (۷ نفره) در شمار محصولات لوکس و جذاب مونتاژی شرکت کرمان موتور، هر کدام به قیمت ۲ میلیارد و ۷۶۰ میلیون تومان و ۲ میلیارد و ۸۳۰ میلیون تومان همانند سایر محصولات این شرکت بدون هیچ تغییر قیمتی نسبت به روز ‌های گذشته معامله می‌شود.

خودرو-خارجی

منبع: تجارت نیوز

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها