|
کدخبر: 327398

آغاز فروش فوری ایران خودرو / سه ماهه صاحب پژو ۲۰۷ شوید

در این گزارش میتوانید شرایط فروش فوری و پیش فروش محصولات ایران خودرو را مشاهده کنید.

اقتصاد آغاز فروش فوری ایران خودرو / سه ماهه صاحب پژو ۲۰۷ شوید

جدیدترین شرایط فروش فوری ثبت نام ایران خودرو با تحویل ۹۰ روزه اعلام شد. در این طرح پژو ۲۰۷ با تحویل ۹۰ روزه به مشتریان تحویل داده خواهد شد.

ثبت نام ایران خودرو خرداد ۱۴۰۳

ثبت نام پژو ۲۰۷ به صورت فروش فوری و پیش فروش ایران خودرو است که جزییات آن را در تصویر زیر بخوانید:

پژو-۲۰۷

شرایط شرکت در ثبت نام جدید ایران خودرو

متقاضیانی که سال گذشته از طریق ورود به سامانه یکپارچه خرید خودرو، فرایند ثبت نام ایران خودرو را طی کردند و اسامی آن‌ها به عنوان بخش زمستان ۱۴۰۲ به گروه صنعتی ایران‌خودرو اعلام و توسط این شرکت برای آنها پیامک ارسال شده است می‌توانند در طرح پیش فروش ایران خودرو با موعد تحویل مهرماه ۱۴۰۲ شرکت کنند. سامانه پیام کوتاه شرکت ایران خودرو به شماره ۳۰۰۰۹۶۴۴۰ است وتمامی پیامک ها از طریق شماره مذکور ارسال می شود.

مهلت واریز وجه ایران خودرو

متقاضیان تا ۱۰ روز زمان دارند نسبت به تکمیل وجه ایران خودرو اقدام کنند.

لینک ثبت نام ایران خودرو یکپارچه

تکمیل مراحل ثبت نام ایران خودرو یکپارچه تنها از طریق مراجعه به سایت فروش اینترنتی یعنی آدرس https://esale.ikco.ir/ انجام می شود. متقاضیان با مراجعه به لینک ذکره شده باید مبلغ پیش پرداخت خودرو را واریز کنند. همانطور که گفته شد الباقی وجه خودرو پس از تعیین قیمت نهایی در زمان تحویل محاسبه و دریافت می شود.

در پی افزایش التهابات در بازار خودرو و جهش قیمت‌ها، خودروسازان داخلی بار دیگر به سراغ طرح‌های فروش فوری آمده‌اند. این طرح‌ها که با هدف تنظیم بازار و عرضه بیشتر خودرو به متقاضیان واقعی اجرا می‌شوند، در کوتاه‌مدت می‌توانند تا حدی به تعدیل قیمت‌ها و کاهش التهابات بازار کمک کنند.

با این حال، کارشناسان معتقدند تاثیر این طرح‌ها در بلندمدت به عوامل مختلفی از جمله میزان عرضه واقعی خودرو به بازار، کنترل تقاضا و شرایط کلان اقتصادی بستگی دارد.

کارشناسان بر این باورند  عرضه بیشتر خودرو به بازار می‌تواند تا حدی از تب تقاضا کاسته و به تعدیل قیمت‌ها کمک کند.

از طرفی این طرح‌ها با شرایط و ضوابطی که دارند، می‌توانند شانس خرید خودرو را برای متقاضیان واقعی که به دنبال استفاده شخصی از آن هستند، افزایش دهند.

همچنین با عرضه بیشتر خودرو از طریق طرح‌های فروش فوری، جذابیت سرمایه‌گذاری در این بازار که عمدتا با انگیزه کسب سود انجام می‌شود، کاهش می‌یابد.

به طور کلی، طرح فروش فوری خودرو می‌ تواند در شرایطی که بازار با التهابات و نوسانات شدید قیمت مواجه است، تا حدی به آرامش بازار کمک کند. با این حال، برای اثرگذاری بلند مدت این طرح‌ ها، لازم است اقدامات دیگری از جمله افزایش تولید، کنترل تقاضا و اصلاحات ساختاری در صنعت خودرو نیز در دستور کار قرار گیرد.

منبع: اقتصادآنلاین

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها