|
کدخبر: 326655

چه کسانی از بازار ارز دیجبتال این هفته ناکام ماندند ؟

با توجه به ادامه رکود بازار ارزهای دیجیتال، سرمایه‌گذاران در حال آماده‌سازی خود برای نوسانات غیرقابل پیش‌بینی هستند. در این مقاله، به بررسی نمودار سه شرکت باخت‌کننده بزرگ این هفته، یعنی آکاش نتورک، ایموتبل ایکس و پندل می‌پردازیم.

اقتصاد چه کسانی از بازار ارز دیجبتال این هفته ناکام ماندند ؟

آکاش نتورک (AKT)

قیمت ارز دیجیتال آکاش نتورک، که یک توکن بومی شبکه آکاش است، در طی ۲۴ ساعت گذشته با یک کاهش ۶.۲۸ درصدی روبرو شده است و در مدت یک ماه گذشته نیز با یک کاهش قیمت ۴۳.۷۲ درصدی مواجه شده است، که به عبارتی عملکرد ضعیفی را نشان می‌دهد.

این توکن در حال حاضر با قیمت ۵.۳۴ دلار معامله می‌شود و ارزش کل بازار آن ۱.۲۵ میلیارد دلار است. در کنار کاهش ۳۵.۳۰ درصدی حجم معاملات روزانه، نسبت پایین حجم معاملات به ارزش کل بازار آکاش که حدود ۵.۹۹ درصد ثبت شده، نشان‌دهنده فعالیت معاملاتی اندک است.

نمودار-رمز-ارز

گفتنی است شبکه آکاش با هدف متحول کردن محاسبات ابری با استفاده از فناوری بلاکچین، بازاری غیرمتمرکز برای دسترسی سریع، کارآمد و ارزان به منابع ضروری ایجاد کرده است. لازم به ذکر است که این رمزارز در اواخر هفته گذشته به عنوان یکی از برترین ارزهای دیجیتال با افزایش ۲۸ درصدی ظاهر شده بود.

ایموتبل ایکس (IMX)

قیمت ارز دیجیتال ایموتبل ایکس نیز در ۲۴ ساعت گذشته با کاهش ۶.۴۸ درصدی روبرو شده و اکنون در محدوده ۲.۱۳ دلار معامله می‌شود. این کاهش، سرمایه‌گذاران IMX را که شاهد افت ۷۸.۲۶ درصدی نسبت به بالاترین قیمت دو سال گذشته بوده‌اند، نگران کرده است. اگرچه ایموتبل ایکس با ارزش بازار تقریبا ۳ میلیارد دلار، در رتبه ۳۳ بازار قرار دارد، حجم معاملات آن در ۲۴ ساعت گذشته به میزان قابل توجه ۳۶.۴۶ درصد کاهش یافته است.

نمودار-رمز-ارز۱

نسبت پایین حجم معاملات به ارزش کل بازار یعنی ۱.۵۹ درصد برای IMX نیز حاکی از فعالیت معاملاتی پایین آن است.

ایموتبل ایکس با ارتقای NFTها با یک راه‌حل مقیاس‌پذیری لایه دو، بلاکچین اتریوم را متحول کرده و با حفظ امنیت، به مشکلات مقیاس‌پذیری و هزینه‌های بالای گس این شبکه رسیدگی می‌کند.

پندل (PENDLE)

پندل، دیگر بازنده این هفته، با افت ۷.۱۲ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته و ۲۱.۲۱ درصدی در یک هفته گذشته، عملکرد ضعیفی داشته و اکنون در محدوده ۴.۰۵ دلار معامله می‌شود. سرمایه‌گذاران پندل که تنها یک ماه پیش شاهد بالاترین قیمت تاریخی این توکن بودند، اکنون شاهد کاهش ۴۶.۳۵ درصدی ارزش سرمایه‌گذاری‌ خود هستند.

البته لازم به ذکر است که پندل همچنان در میان ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر قرار دارد و ارزش بازار آن بیش از ۹۶۰ میلیون دلار است. حجم معاملات آن نیز در ۲۴ ساعت گذشته ۷۹.۹۱ درصد افزایش یافته است.

نمودرار-رمز-ارز۲

نسبت حجم معاملات به ارزش کل بازار پندل ۴.۷۰ درصد است که نشان‌دهنده معاملات نسبتا فعال در مقایسه با ارزش بازار آن است. پندل پروتکلی است که امکان توکنیزه کردن و بهره‌مندی از سودآوری‌های آتی را برای کاربران فراهم می‌کند.

نوسانات مداوم بازار ارزهای دیجیتال، چالشی مداوم برای سرمایه‌گذاران ایجاد می‌کند و باعث می‌شود توکن‌های تثبیت‌شده نیز با نوسانات قیمت مواجه شوند. اگرچه این سه بازنده بزرگ بازار ارزهای دیجیتال در ابتدای هفته با افت مواجه شده‌اند، اما این بازار همچنان مملو از فرصت‌ها است.

منبع: رمز ارز نیوز

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها