|
کدخبر: 326471

ادامه خواب بهاری قیمت خودرو / بازار هفته را چگونه آغاز کرد؟

قیمت خودروها در روز شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳، در اولین روز هفته جاری، ثابت مانده است. تمامی محصولات داخلی و مونتاژی در ابتدای روز با ثبات کامل در حال خرید و فروش هستند.

اقتصاد ادامه خواب بهاری قیمت خودرو / بازار هفته را چگونه آغاز کرد؟

امروز، شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳، قیمت خودروها بدون نوسان شروع به کار کرد. تمامی خودروهای داخلی و مونتاژی بدون تغییر نسبت به پایان هفته گذشته در حال فروش هستند. نرخ ارز که به عنوان محرک اصلی بازار خودرو شناخته می‌شود، تأثیری بر قیمت محصولات در ابتدای این هفته نداشته است.

با این حال با توجه به روند ریزشی نرخ دلار و پیش‌بینی‌ها نسبت به ادامه این روند، چشم‌انداز بازار به‌کمارفته‌ی خودرو نیز نزولی برآورد می‌شود.

با توجه به آخرین آمارها، نرخ خودرو از صبح امروز تغییری پیدا نکرده است.

قیمت خودرو‌ در بازار داخلی

قیمت خودرو‌های داخلی با ثبات کامل نسبت به روز‌های گذشته روی تابلو معاملات امروز به نمایش درآمده است. البته احتمالاً در ادامه روز، این روند تغییر یابد و متناسب با نرخ دلار، نرخ خودرو نیز در شیب نزولی قرار گیرد.

سورن پلاس (فول) یکی از محصولات بالارده ایران خودرو با نرخ ۷۴۱ میلیون تومان بدون تغییر نرخ نسبت به روز گذشته معامله می‌شود.

دنا پلاس توربو ۶سرعته یکی از پرقدرت‌ترین محصولات ایران‌خودرو به شمار می‌رود که با نرخ ۹۳۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

پژو ۲۰۷ موتور TU۳ و پژو پارس TU۵ از محصولات پرطرفدار ایران‌خودرو هر کدام به‌ترتیب به قیمت‌های ۶۶۶ میلیون تومان و ۸۵۶ میلیون تومان در ثبات کامل نسبت به روزهای گذشته به فروش می‌رسند.

از دیگر محصولات داخلی رده‌بالای شرکت سایپا شاهینG است که هیچ تغییر قیمتی نسبت به روز‌های گذشته خود پیدا نکرده و با نرخ ۷۵۱ میلیون تومان گزارش می‌شود.

خودرو-داخلی

قیمت خودرو‌های مونتاژی

قیمت خودرو‌های مونتاژی مانند محصولات داخلی در ثبات کامل بدون هیچ تغییری معامله می‌شوند.

جک J۴ اقتصادی‌ترین محصول مونتاژی کرمان موتور است که صبح امروز بدون تغییر با نرخ ۸۴۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

هایما ۸S جدیدترین محصول ایران‌خودرو از ابتدای امروز با نرخ یک میلیارد و ۹۶۰ میلیون تومان قابل خرید و فروش است.

دیگنیتی پرستیژ و فیدلیتی پرستیز پنج‌نفره از محصولات مونتاژی شرکت بهمن‌موتور به شمار می‌روند و هر کدام به‌ترتیب با قیمت‌های دو میلیارد و ۲۴۰ میلیون تومان و دو میلیارد و ۶۷۰ میلیون همانند سایر محصولات این شرکت بدون هیچ تغییر قیمتی نسبت به هفته گذشته معامله‌ می‌شوند.

خودرو-خارجی

منبع: تجارت نیوز

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها