|
کدخبر: 323321

بازار ارز دیجیتال| قیمت رمزارز| قیمت بیت کوین

پیش بینی قیمت سولانا / اتریوم صعودی می شود؟

قیمت بیت کوین در روزهای اخیر به بالای ۷۰٬۰۰۰ دلار رسیده است و گاوها کنترل بازار را به دست گرفته‌اند. تحلیلگران امیدوارند پس از پنج روز خروج متوالی سرمایه از ETFهای اسپات بیت کوین در هفته گذشته، وضعیت معکوس شود.

اقتصاد پیش بینی قیمت سولانا / اتریوم صعودی می شود؟

با توجه به وضعیت بازار ارزهای دیجیتال و تقاضا برای ETFهای اسپات بیت کوین به احتمال زیاد از سقوط شدید بیت کوین جلوگیری خواهد کرد. بنابراین، اصلاحات عمیق نخواهند بود، زیرا فعالان بازار برای خرید در ریزش‌ها وارد بازار می‌شوند.

گلدمن ساکس گفته مشتریانش تمایل زیادی به آینده و گزینه‌های پیشنهادی این شرکت نشان می‌دهند. مکس مینتون (Max Minton)، رییس دارایی‌های دیجیتال گلدمن آسیا پاسیفیک گفت که مشتریان بزرگ این شرکت پس از راه‌اندازی ETFهای بیت کوین، علاقه بیشتری به بخش کریپتو نشان می‌دهند.

با توجه به این شرایط در این مطلب، تحلیل تکنیکال قیمت اتریوم، BNB و سولانا را بررسی خواهیم کرد.

تحلیل تکنیکال قیمت اتریوم (ETH)

قیمت اتریوم از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه ( ۳٬۵۲۱ دلار) در ۲۵ مارس (۶ فروردین) عبور کرده است که نشان می‌دهد گاوها برتری خود را نشان داده‌اند.

اگر خریداران قیمت را بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه نگه دارند، نشان می‌دهد احتمالا فاز اصلاحی به پایان رسیده است. در این صورت، قیمت ETH می‌تواند تا ۳٬۶۷۹ دلار افزایش یابد و پس از آن به مقاومت سربار در ۴٬۰۹۴ دلار صعود کند.

اگر قیمت از ۳٬۶۷۹ دلار کاهش یافته و به زیر میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه ریزش کند، این دیدگاه صعودی در کوتاه مدت نقض خواهد شد. این امر می‌تواند نشان‌دهنده شروع یک اصلاح عمیق‌تر به ۳٬۰۵۶ دلار و سپس ۲٬۸۶۸ دلار باشد.

تحلیل تکنیکال قیمت BNB

قیمت BNB از مقاومت سربار ۵۹۰ دلار بالاتر رفته که سطح مهمی است که باید مراقب آن بود. شیب صعودی میانگین‌های متحرک و RSI در ناحیه مثبت نشان می‌دهند که کمترین مقاومت در مسیر صعود وجود دارد. اگر خریداران بتوانند قیمت را بالای ۵۹۰ دلار حفظ کنند، احتمالا BNB شتاب بیشتری خواهد گرفت و به ۶۴۵ دلار می‌رسد. این سطح ممکن است چالش بزرگی برای گاوها باشد، اما در صورت غلبه بر آن مقاومت بعدی برای توقف قیمت در ۶۹۲ دلار خواهد بود.

اگر خرس‌ها بخواهند از حرکت صعودی جلوگیری کنند، باید قیمت را به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۵۳۴ دلار) برسانند. اگر آن‌ها موفق به انجام این کار شوند، ممکن است قیمت تا سطح ۵۰٪ فیبوناچی اصلاحی یعنی ۵۰۰ دلار ریزش کند.

تحلیل تکنیکال قیمت سولانا (SOL)

قیمت سولانا در ۲۴ مارس (۵ فروردین) از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه ( ۱۶۸ دلار) بازگشت که نشان می‌دهد احساسات معامله‌گران مثبت باقی مانده و آن‌ها با کاهش قیمت‌ها خرید می‌کنند.

گاوها سعی خواهند کرد قیمت SOL را به مقاومت قوی ۲۰۵ دلار برسانند. اگر قیمت از این سطح کاهش یابد، ممکن است به میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه رسیده و برای چند روز بین این دو سطح باقی بماند.

شکست این سطح و بسته شدن کندل بالای ۲۰۵ دلار نشان‌دهنده شروع مرحله بعدی روند صعودی است. در این صورت، قیمت ممکن است تا ۲۴۳ دلار و در نهایت به ۲۶۰ دلار افزایش یابد. در صورت نزول قیمت، میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه و همچنین میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (موج قرمز در نمودار بالا، ۱۳۴ دلار) حمایت‌های قوی هستند که از ریزش بیشتر قیمت جلوگیری خواهند کرد.

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها