|
کدخبر: 316183

بازار ارزهای دیجیتال | بازار رمزارز | قیمت سولانا

سولانا موبایل به مشکل خورد / افزایش قیمت رمزارز محبوب ادامه دارد؟

طی دوره‌ای از ۳۰ روز گذشته، ارز دیجیتال سولانا (SOL) و میم کوین همراه آن، بانک (BONK)، رشد قابل توجهی را تجربه کرده‌اند. سولانا با افزایشی بالغ بر ۶۸ درصد و BONK با جهشی حیرت‌انگیز ۳۴۲ درصدی در ارزش خود مواجه بوده‌اند.

اقتصاد سولانا موبایل به مشکل خورد / افزایش قیمت رمزارز محبوب ادامه دارد؟

این شتاب رشد در بازار اکوسیستم سولانا اشتیاق و تمایل به در اختیار گرفتن گوشی هوشمند متعلق به این پلتفرم - که با نام Saga شناخته می‌شود - را افزایش داده است. با این وجود، تیم متخصص در پروژه سولانا موبایل با موانعی در هم‌راستا کردن عرضه با میزان درخواست‌های فزاینده، از جمله لغو شدن دستورات و چالش‌هایی ناشی از مدیریت موجودی‌ها، دست‌وپنجه نرم می‌کند.

این تیم اعلام کرد که ۲۰ هزار گوشی را در سراسر جهان فروخته است. این در حالی است که بازارهای ایالات متحده و اروپا همچنان تقاضای زیادی را تجربه می‌کنند.

در بیانیه‌ای که از سوی این تیم در X (توییتر سابق) منتشر گردید، بیان شده است که این تیم در جریان انجام سفارشات با “مشکل مدیریت موجودی” از سوی توزیع‌کننده‌ شخص ثالث خود روبه‌رو شده است.

این مشکل باعث نمایش نادرست موجودی گردید. به همین دلیل، این تیم قادر به ثبت سفارشاتی که پس از تمام شدن موجودی ایجاد شده بودند، نبود.

همچنین، سفارشاتی که به دلیل فعالیت مشکوک، مانند سفارش‌های زیاد دستگاه یا ریسک‌های پرداخت، شکل‌گرفته بودند، لغو شدند. از طرف دیگر، اکوسیستم سولانا به نقاط عطف قابل توجهی دست یافته است.

حجم مبادلات غیرمتمرکز (DEX) ۲۴ ساعته سولانا از مجموع اتریوم (ETH) و آربیتروم (ARB) فراتر رفته و به بیش از ۲ میلیارد دلار رسیده است. سولانا اکنون پس از بایننس کوین (BNB) سومین آلت‌کوین بزرگ از نظر ارزش بازار است.

داده‌های توکن ترمینال (Token Terminal) ارزش بازار در گردش سولانا را ۴۱.۰۵ میلیارد دلار نشان می‌دهد که با ۴۶.۹۸ درصد افزایش از ریپل با ارزش بازار ۷ میلیاردی پیشی گرفته است.

علاوه بر این درآمد سولانا با ۸۰.۴۳ درصد رشد به ۲.۳۹ میلیون دلار رسیده است. درآمد سالانه پلتفرم سولانا نیز با ۲۹.۱۳ میلیون دلار، نشان‌دهنده افزایش قابل توجه ۹۴.۷۵ درصدی است.

 

منبع: رمزارز نیوز

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها