|
کدخبر: 310246

علت فروش رمزارزهای خالق اتریوم لو رفت!

ویتالیک بوترین، خالق و هم‌بنیانگذار اتریوم، اخیراً توضیحاتی را در مورد نقل و انتقالات اخیر ارائه داد و اظهار داشت که از سال ۲۰۱۸، هرگز ETH را برای منافع شخصی نفروخته است.

اقتصاد علت فروش رمزارزهای خالق اتریوم لو رفت!

بوترین در چند روز گذشته نقل و انتقالات گسترده‌ای در زمینه ارزهای دیجیتال انجام داده و باعث ایجاد سر و صدا در بازار شده بود. همان‌طور که در خبرهای قبلی رمزارز نیوز هم گزارش شد، او اخیراً ۱۵ میلیون دلار USDC را به صرافی جمینی انتقال داد.

در حالی که جامعه ارزهای دیجیتال در مورد انگیزه پشت این انتقال‌ها سردرگم شده، بنیانگذار اتریوم سرانجام قصد خود را از فروش این رمزارزها توضیح داد.

بوترین در یکی از پست‌های اخیر خود خاطرنشان کرد:

    اگر خبری می‌بینید که می‌گوید ویتالیک XXX مقدار ETH را به یک صرافی فرستاد، در واقع این من نیستم که می‌فروشم. تقریباً همیشه این من هستم که به یک موسسه خیریه یا غیرانتفاعی یا پروژه دیگری کمک مالی می‌کنم، و گیرنده آن را می‌فروشد؛ زیرا آنها باید هزینه‌‌ها را پوشش دهند. من از سال ۲۰۱۸، اتریومی را برای منافع شخصی نفروخته‌ام.

ویتالیک بوترین اغلب تعدادی ارز دیجیتال تازه راه‌اندازی‌شده را در کیف پول خود دریافت می‌کند که توسط تیم توسعه‌دهنده آن پروژه، برای خالق اتریوم ارسال می‌شود.

بوترین نیز به طور منظم تمام رمزارزهای دریافتی خود را اهدا می‌کند. لازم به ذکر است که بوترین در دوران کووید-۱۹ نیز، میلیون‌ها دلار برای کمک به قربانیان این همه‌گیری اهدا کرده بود.

 

منبع: رمزارز نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...