|
کدخبر: 310171

شیر رسماً گران شد؟/ نهاد رسمی خبر داد

دبیر انجمن صنایع فرآورده‌های لبنی ایران با موضوع ضرورت رعایت قیمت مصوب محصولات لبنی نوشت: با عنایت به گزارش‌های واصله مبنی بر احتمال افزایش مجدد قیمت برخی از محصولات لبنی در سطح بازار و از آنجا که تاثیر افزایش قیمت مصوب شیر خام و سایر هزینه‌های تولید منجمله حقوق، دستمزد، سربار، مواد بسته‌بندی و ... قبلاً در قیمت این محصولات لحاظ و از سوی واحد‌های تولیدی اعمال شده است.

اقتصاد شیر رسماً گران شد؟/ نهاد رسمی خبر داد

داریوش بهنود قاسمی، سازمان مدیرکل نظارت بر محصولات کشاورزی و فرآورده‌های های دامی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان در نامه‌ای به رضا باکری دبیر انجمن صنایع فرآورده‌های لبنی ایران با موضوع ضرورت رعایت قیمت مصوب محصولات لبنی نوشت: با عنایت به گزارش‌های واصله مبنی بر احتمال افزایش مجدد قیمت برخی از محصولات لبنی در سطح بازار و از آنجا که تاثیر افزایش قیمت مصوب شیر خام و سایر هزینه‌های تولید منجمله حقوق، دستمزد، سربار، مواد بسته‌بندی و ... قبلاً در قیمت این محصولات لحاظ و از سوی واحد‌های تولیدی اعمال شده است لذا هرگونه افزایش مجدد قیمت‌ها فاقد وجاهت بوده و می‌تواند به عنوان تخلف تخلف مورد پیگیری قرار گیرد.

بر این اساس لازم است به کلیه واحد‌های زیر مجموعه انجمن ضرورت رعایت مصوبات قانونی منجمله رعایت سقف مجاز افزایش قیمت اعلام شده را یادآوری کنید بدیهی است عندالزوم برخورد قانونی لازم با واحد‌های متخلف صورت خواهد پذیرفت.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها