|
کدخبر: 192182

جزئیات جدید درباره دلیل عدم پرداخت وام های ازدواج

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت:طبق اخباری که به کمیسیون واصل شده در پرداخت وام های ازدواج مشکلاتی وجود دارد که مجلس به این موضوع رسیدگی خواهد کرد.

اقتصاد جزئیات جدید درباره دلیل عدم پرداخت وام های ازدواج

علی بابایی کارنامی نایب‌رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کمیسیون به صورت جدی به بحث های نظارتی ورود کرده است، گفت:در چند روز گذشته درباره بحث عدم پرداخت نشدن وام های ازدواج با مسئولان این حوزه جلسه ای را برگزار کردیم.

وی با تاکید براینکه بانک ها مکلف به پرداخت تسهیلات ارزان قیمت هستند، افزود: طبق اخباری که به کمیسیون واصل شده در پرداخت وام های ازدواج مشکلاتی وجود دارد که مجلس به این موضوع رسیدگی خواهد کرد.

نماینده ساری در مجلس تصریح کرد: بی انگیزگی مدیران و بلاتکلیفی در دو ماه آخر کار دولت سابق یکی از عواملی بود که باعث شد مشکلاتی در روند پرداخت وام های ازدواج ایجاد شود.

نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس با اعلام اینکه مجلس و دیوان محاسبات باید نظارت بیشتری بر پرداخت شدن تسهیلات ارزان قیمت از سوی بانک ها داشته باشند، اظهار داشت: کمیسیون اجتماعی نظارت های خود را در این حوزه بیشتر خواهد کرد تا قانون در سال جاری به خوبی انجام شود.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...