|
کدخبر: 192069

دوج‌کوین جهش چشمگیر خواهد داشت؟

با توجه به تحلیل تکنیکال دوج‌کوین، برخی از تحلیلگران بر این باورند که اگر این رمزارز خط مقاومتی ۲۷سنت را بشکند، احتمالا روند صعودی تا ۳۱سنت را به زودی در پیش خواهد گرفت.

اقتصاد دوج‌کوین جهش چشمگیر خواهد داشت؟

قیمت دوج‌کوین در حال حاضر زیر خط مقاومت قرار دارد و فعلا به نظر می‌رسد رشد بیشتر آن متوقف شده و احتمالا این رمزارز با کنار زدن سریع موانع، دوباره روند صعودی در پیش بگیرد.

قیمت دوج‌‎کوین بین ۶ و ۸ آگوست ۴۲درصد افزایش یافت. این جهش پس از یک حرکت یکنواخت برای طولانی مدت رخ داد. در زمان نوشتن این گزارش، دوج‌کوین همچنان زیر خط مقاومتی ۲۷سنت معامله می‌شود.

در حالی که این خط مقاومت شکسته شود، سرمایه‌گذاران می‌توانند انتظار صعود بیشتر داشته باشند.

اگرچه این صعود محتمل است، اما به دلیل وجود منطقه عرضه از ۲۸ تا ۳۱سنت، قطعی نیست. بسته شدن قیمت این رمزارز بالای کانال ۳۱سنت در یک نمودار شمعی، نشان‌دهنده افزایش مجدد خریداران خواهد بود. این حرکت مسیر را برای کانال ۳۲سنت باز خواهد کرد.

این رشد از ۲۵ به ۳۲سنت، به معنای جهش ۲۵درصدی برای قیمت دوج‌کوین خواهد بود.

در حالی که روایت صعودی دوج‌کوین می‌تواند کمی خوش‌بینانه به نظر برسد، ممکن است این رمزارز نتواند از این ناحیه عرضه عبور کند و از ۲۸سنت خود را به ۳۱سنت برساند.

شکست در این موضوع نشان‌دهنده فشار ضعف خریداران خواهد بود و باعث روند نزولی خواهد شد.

در چنین شرایطی، سرمایه‌گذاران می‌توانند انتظار بازگشت به سطح پشتیبانی ۲۳سنت داشته باشند. اگرچه این روند نزولی به روایت خوش‌بینانه که ذکر شد آسیب نخواهد رساند، اما ممکن است روند صعودی را به تاخیر بیاندازد.

با این حال، اگر روند نزولی باعث افت قیمت به زیر کانال ۲۳سنت شود، نظریه صعودی را باطل خواهد کرد و احتمالا باعث سقوط آن به کانال ۲۱سنت می‌شود.

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...