|
کدخبر: 190000

کدام سهام امروز بیشترین رشد را داشت

امروز سهامداران شرکت‌های بورس کالای ایران، معدنی دماوند و نیروکلر در بورس و معامله‌گران شرکت‌های بیمه تجارت نو، پخش هجرت و فرابورس ایران در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

اقتصاد کدام سهام امروز بیشترین رشد را داشت

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت ۲هزار و ۳۴۷واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۳۵۷هزار و ۸۹۹واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۶میلیارد و ۷۴۸میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۴هزار و ۴۶۲میلیارد تومان در بیش از ۶۸۹هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های بورس کالای ایران، معدنی دماوند و نیروکلر بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های فولاد امیرکبیر کاشان، لعابیران و سرمایه‌گذای سهام عدالت استان کرمانشاه افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۲ میلیارد و ۹۴۶میلیون ورقه به‌ارزش ۳هزار و ۳۴میلیارد تومان در ۳۶۰هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۸۷واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۹هزار و ۸۷۰واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های بیمه تجارت نو، پخش هجرت و فرابورس ایران بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های بیمه زندگی آسیا سیر ارس، بانک دی و داروسازی سبحان انکولوژی بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...