|
کدخبر: 181736

قیمت دلار در بازارهای مختلف (۱۴۰۰/۰۴/۰۵)

قیمت دلار در معاملات صبح شنبه بازار آزاد نسبت به روز پنجشنبه ۲۵۰ تومان افزایش یافت و ۲۴ هزار و ۳۵۰ تومان مبادله شد.

اقتصاد قیمت دلار در بازارهای مختلف (۱۴۰۰/۰۴/۰۵)

در معاملات امروز -شنبه پنجم تیر- در بازار آزاد روند تغییرات قیمت دلار صعودی شد و قیمت اسکناس امریکایی ۲۵۰ تومان افزایش یافت.

قیمت ارز در بازار متشکل ارزی

قیمت دلار عمده در بازار متشکل ارزی صبح امروز ابتدا ۲۳ هزار و ۷۳۶ تومان ثبت شد و در نیمه روز با افزایش ۷۰ تومانی به ۲۳ هزار و ۸۰۵ تومان رسید. قیمت دلار خرده فروشی (سنا) نیز صبح امروز ۲۳ هزار و ۹۷۴ تومان اعلام شد و در نیمه روز به ۲۴ هزار و ۴۳ تومان افزایش یافت.

قیمت یورو در بازار متشکل امروز با افزایش ۱۸۱ تومانی نسبت به روز پنجشنبه ۲۸ هزار و ۲۵۷ تومان اعلام شد. قیمت یورو سنا نیز ابتدا ۲۸ هزار و ۳۵۶ تومان نرخ گذاری شد و در نیمه روز ۲۸ هزار و ۵۳۹ تومان ثبت شد.

قیمت ارز های صرافی ملی

صرافی ملی امروز قیمت دلار را نسبت به قیمت بسته شده روز پنجشنبه ۱۹۳ تومان افزایش داد و ۲۴ هزار و ۳۷ تومان ثبت کرد. قیمت یورو صرافی ملی نیز ۴۰۴ تومان افزایش یافت در نیمه روز به ۲۸ هزار و ۵۸۳ تومان اعلام شد.

قیمت ارز در بازار آزاد

قیمت دلار در معاملات صبح شنبه بازار آزاد نسبت به روز پنجشنبه ۲۵۰ تومان افزایش یافت و ۲۴ هزار و ۳۵۰ تومان مبادله شد. قیمت یورو نیز ۲۸ هزار و ۷۸۰ تومان خرید و فروش شد.

قیمت درهم نیز که معامله‌گران آن را سیگنال دهنده قیمت دلار می‌دانند، در نیمه روز در قیمت ۶ هزار و ۶۶۰ تومان قرار گرفت که نسبت به روز پنجشنبه ۷۰ تومان افزایش داشته است.

منبع: اقتصاد نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...