|
کدخبر: 164599

قیمت دلار و انواع طلا در بازار (۱۴۰۰/۰۱/۲۱)

در روز شنبه قیمت دلار در نیمه روز به ۲۴ هزار و ۹۸۰ تومان و قیمت سکه به ۱۰ میلیون و ۶۴۰ هزار تومان رسید.

اقتصاد قیمت دلار و انواع طلا در بازار (۱۴۰۰/۰۱/۲۱)

در معاملات امروز بازار ارز قیمت دلار ۲۳۰ تومان افزایش یافت و قیمت یورو نیز نسبت به قیمت بسته شده روز پنجشنبه رشد ۲۸۰ تومانی داشت.

قیمت ارز در بازار متشکل ارزی

قیمت دلار عمده در بازار متشکل ارزی صبح ‌‌‌شنبه ابتدا ۲۴ هزار و ۱۴۶ تومان ثبت شد و در نیمه روز به ۲۴ هزار و ۱۱۰ تومان کاهش یافت. قیمت دلار خرده فروشی (سنا) نیز صبح امروز ابتدا ۲۴ هزار و ۳۸۷ تومان ثبت شد و سپس در نیمه روز ۳۶ تومان کاهش یافت و ۲۴ هزار و ۳۵۱ تومان نرخ‌گذاری شد.

قیمت یورو در بازار متشکل امروز ابتدا ۲۸ هزار و ۴۷۶ تومان ثبت شد سپس در نیمه روز با کاهش ۱۳۲ تومانی به قیمت ۲۸ هزار و ۳۴۴ تومان رسید. قیمت یورو سنا نیز ابتدا ۲۸ هزار و ۷۶۱ تومان اعلام شد و در نیمه روز ۲۸ هزار و ۶۲۷ تومان ثبت شد.

قیمت ارز های صرافی ملی

صرافی ملی امروز قیمت دلار را نسبت به قیمت بسته شده روز پنج‌شنبه ۳۶۴ تومان افزایش داد و ۲۴ هزار و ۳۵۵۲ تومان ثبت کرد. قیمت یورو صرافی ملی نیز ۷۹ تومان افزایش یافت و ۲۸ هزار و ۶۲۸ تومان اعلام شد.

قیمت ارز در بازار آزاد

قیمت دلار در معاملات صبح شنبه بازار آزاد نسبت به روز پنجشنبه ۲۳۰ تومان افزایش یافت و ۲۴ هزار و ۹۸۰ تومان شد. قیمت یورو نیز با رشد ۲۸۰ تومانی نسبت به روز پنجشنبه ۲۹ هزار و ۸۵۰ تومان معامله شد.

قیمت درهم نیز که معامله‌گران آن را سیگنال دهنده قیمت دلار می‌دانند، در نیمه روز در قیمت ۶ هزار و ۹۱۰ تومان قرار گرفت که نسبت به روز پنجشنبه ۸۰ تومان افزایش یافته است.

قیمت سکه

در معاملات روز ‌شنبه، قیمت سکه در نیمه روز ۱۰ میلیون و ۶۴۰ هزار تومان ثبت شد که نسبت به قیمت بسته شده روز پنج‌شنبه ۶۰ هزار تومان افزایش داشته است.

امروز قیمت نیم سکه بدون تغییر نسبت به روز پنجشنبه به قیمت ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان معامله شد. قیمت ربع سکه نیز در قیمت ۴ میلیون و ۵۰ هزار تومان ثابت باقی ماند.

قیمت سکه گرمی نیز ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان است که نسبت به روز پنجشنبه تغییری نداشته است.

همچنین امروز هر گرم طلا ۱۸ عیار نیز با کاهش ۴۰۰ تومانی نسبت به پنجشنبه به قیمت یک میلیون و ۵۰ هزار و ۷۰۰ تومان مبادله شد.

منبع: اقتصاد نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...