|
کدخبر: 162642

برنامه مجلس برای افزایش ارزش پول

رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها تاکید کرد: امید است در سال ۱۴۰۰ با هماهنگی و انسجام سه قوه گام‌های جدی تری برای بهبود وضعیت معیشت مردم، کنترل تورم و نقدینگی و ایجاد اشتغال برداریم.

اقتصاد برنامه مجلس برای افزایش ارزش پول

محمد صالح جوکار درباره عملکرد مجلس یازدهم در طول این ۱۰ ماه بیان کرد: در سال اول مجلس یازدهم بیشتر هم و غم مجلس روی بحث معیشت مردم، مسکن و اشتغال بود. در حوزه سیاست خارجی نیز تلاش ما بی‌اثر کردن تحریم‌ها و کنار زدن آنها بود که طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها با جدیت در مجلس یازدهم دنبال شد و اقتدار ما را در برابر زیاده خواهی‌های دشمن ارتقا داد.

وی در ادامه اظهار کرد: در حوزه مسکن طرح جهش تولید و تامین مسکن دنبال شد تا با ساخت مسکن تعادلی بین عرضه و تقاضا ایجاد شود. در بحث معیشتی نیز مصوبات خوبی برای حمایت از دهک‌های پایین جامعه داشتیم. بحث حمایت از تولید نیز در بودجه سال ۱۴۰۰ به خوبی دیده شده و ان شاءالله با تامین منابع شاهد اتفاقات خوبی در این حوزه خواهیم بود.

نماینده مردم یزد در مجلس تصریح کرد: در سال ۱۴۰۰ قرار است یک دولت جدید بر سرکار‌اید و امید است دولتی جوان و کار آمد برگزیده شده و با برنامه‌ریزی و تعامل با مجلس بتوانیم گام‌های جدی تری برای بهبود وضعیت معیشت مردم، کنترل تورم و نقدینگی و ایجاد اشتغال برداریم.

وی در ادامه تاکید کرد: تقویت پول ملی و ارتقای ارزش آن از دیگر مواردی است که باید در سال جدید با جدیت بیشتری دنبال شود. در سیستم توزیع کالاهای اساسی باید نظارت اساسی تری اعمال شود تا کالاهایی که با ارز ترجیحی تامین می‌شود، مستقیما به‌دست مردم رسیده و دست دلالان از بازار کوتاه شود.

جوکار افزود: همه این اقدامات در سایه اتحاد و همدلی و هماهنگی سه قوه در کنار هم میسر است. ان شاءالله با هماهنگی بین سه قوه کارها در سال جدید بهتر پیش خواهد رفت و مشکلات مردم نیز کمتر خواهد شد.

 

منبع: ایسنا
  • ب ارسالی در

    همه اش شعار هست فقط برای فتح کرسی ریاست جمهوری وتامین نماینگان خانه به اصطلاح مل ت است

  • ناشناس ارسالی در

    بانکهااقدام به پرداخت وامهای کلان می کنن داین وام هابه جای ایجاداشتغال وتولیددربح ث احتکارمسکن وخودرووطلاوارزوحتی احتکارمو ادغذایی هزینه وباعث بی نظمی درسطح جامعه می شودنقدینگی جامعه بایدمهارشودکه ارزش ر یال نسبت به دلاربالابرود

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...