|
کدخبر: 162160

خبر مهم درباره پرداخت حقوق بازنشستگان در ۱۴۰۰

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی از صدور احکام جدید حقوق بازنشستگان از فروردین ۱۴۰۰ خبر داد.

اقتصاد خبر مهم درباره پرداخت حقوق بازنشستگان در ۱۴۰۰

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اجرای طرح حذف دفترچه تأمین اجتماعی در مراکز درمانی و بیمارستانی اظهار کرد: این طرح از اواخر سال گذشته اجرا شد و در سال جاری ادامه خواهد داشت و سازمان تأمین اجتماعی به دنبال ارائه خدمات به‌موقع به بیمه‌شدگان است.

وی همچنین درباره افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی در سال جاری گفت: در روزهای پایانی سال گذشته مرحله دوم مناسب‌ سازی آغاز شد و به صورت علی‌الحساب مبلغ یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به حساب ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار بازنشسته واریز شد و در فروردین ماه حقوق بازنشستگان با افزایش سنواتی و اعمال ماده ۹۶ و مرحله دوم همسان‌سازی پرداخت خواهد شد.

سالاری ادامه داد: بر همین اساس، احکام جدید حقوق بازنشستگان از فروردین صادر و افزایش سنواتی و مرحله دوم همسان‌سازی در احکام جدید لحاظ خواهد شد.

مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی همچنین درباره راه‌اندازی مراکز درمانی جدید ملکی سازمان تأمین اجتماعی یادآور شد: یک طرح سطح‌بندی در سازمان تأمین اجتماعی تعریف شده است که براساس آن متناسب با جمعیت، خدمات متفاوتی به بیمه‌شدگان ارائه شود و مبنای آن شاخص‌های وزارت بهداشت است و در منطقه‌ای که با کمبود تخت بیمارستانی روبه‌رو باشیم سازمان تأمین اجتماعی ورود پیدا می‌کند.

منبع: رکنا
  • رفیعی حضرت قلی ارسالی در

    سلام چرا این مستمری بگذران بنیاد شهید افزایش نداشتن اینها ازغیب ساپورت میشوند یاجزو انسان نشستند مرگ برتبیض

  • سیدجلال هاشمی نژاد ارسالی در

    باعرض سلام حضورمحترم سرپرست وحضورمحترم ک ار گارگران محترم وحضورمحترم جناب اقای شر یت مدار که همیشه به کوری چشم حسودان خنده از روی لبها ایشان هست ا جناب اقای شریت مدارخواهش میکنم به خدابدهکار خیلی بودم خ واهش میکنممرحله ای دوم راواریز کنیدباتشک ر فراوانازَما

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...