|
کدخبر: 161303

سود سهام عدالت به چه کسانی رسید؟ + آخرین جزییات

۴۳ میلیون و ۶۵۰ هزار و ۶۱۸ نفر از مشمولان سهام عدالت، نیمی از سود از سهام خود را دریافت کردند.

اقتصاد سود سهام عدالت به چه کسانی رسید؟ + آخرین جزییات

سازمان بورس و اوراق بهادار طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد روز پنج شنبه ۴۳ میلیون و ۶۵۰ هزار و ۶۱۸ نفر از مشمولان سهام عدالت، نیمی از سود سهام خود را دریافت کردند.

افرادی که برگه ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت دارند سود ۹۸۹۱۱۵ ریالی به حساب آنان واریز شده است. کسانی که برگه یک میلیون تومانی دارند تقریبا دو برابر این رقم را دریافت کرده‌اند.

پیش تر وزیر اقتصاد از تلاش این وزارتخانه برای واریز کل سود سهام عدالت تا پایان سال ۹۹ خبر داده بود.

متن اطلاعیه سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص توزیع سود سهام عدالت به شرح زیر است:

بسم االله الرحمن الرحیم

به استحضار سهامداران محترم مشمول سهام عدالت می‌رساند، مرحله نخست توزیع سود سهام عدالت به میزان ۵۰ درصد از سود متعلق به هر سهام دار، در هر دو روش مستقیم و غیرمستقیم به ۴۳ میلیون و ۶۵۰ هزار و ۶۱۸ نفر از سهام داران که پیشتر اطلاعات خود را در سامانه سجام ثبت کرده بودند، انجام شد.

تعداد کل مشمولان سهام عدالت ۴۹ میلیون و ۱۴۸ هزار و ۷۷۵ نفر است که از این بین، بیش از دو میلیون و ۶۰۰ هزار نفر فوت کرده‌اند. سود سهام این گروه، در حساب‌های آنان تا زمان تعیین تکلیف قانونی باقی خواهد ماند. مابقی افراد کسانی هستند که اطلاعات حسابهای ایشان برای واریز سود سهام دردسترس نیست و آن دسته از هموطنانی که هنوز شماره حسابی را برای دریافت سود معرفی نکرده‌اند میتوانند از طریق ثبت نام در سامانه سجام به نشانی www.sejam.ir شماره حساب خود را اعلام یا از طریق مراجعه به سایت www.sahamedalat.ir مشخصات حساب خود را تکمیل کنند.

از سوی دیگر با توجه به گستردگی عملیات واریز سود، پیامکهای اطلاع رسانی توسط شبکه بانکی به‌تدریج برای هموطنان ارسال خواهد شد.

یادآور می‌شود، همکاران ما در مرکز تماس ذینفعان بازار سرمایه ۱۵۶۹ آماده راهنمایی و پاسخگویی به پرسشهای شما عزیزان در زمینه توزیع سود سهام عدالت و نحوه ثبت نام در سامانه‌های تعیین شده برای دریافت مشخصات هستند.

منبع: تسنیم
 • وهاب ارسالی در

  چقد مسخره ست واریز68 هزار پیامک میاد 12 هزار واریز میشه تا حالا اینقد بهم توهین نشده بود

 • محمدرضا ارسالی در

  خودشون گفتن 200هزارتومان چرابرای ما185وا ریزکردن سهام مایک میلیونی وکامل هیچ فروش سهام نداشتیم چرابایدحق مردم پامال بشه چ راکسی جوابگونیست

 • م ق ارسالی در

  من سردر نیاوردم که این برگه ی سهام عدالت چطوری برای بعضی ها یک میلیونِ برای بعضی ۵۰۰ برای بعضی کمتر از ۵۰۰ تومن هست؟🤔🤔چو ن ۱۰ سال پیش که ثبت نام کردم برای سهام ع دالت برگه ای که هنوز دارم یک میلیونی هست ولی حالا تو سایت دیدم کمتر از ۵۰۰ تومنه 😳😳😑😑 امروز هم که سودش واریز شد ۹۱۵۰۰توم ن بود حالا چه جوری برنامه ریزی کردن که ا ون برگه ی یک میلیونی کمتر از ۵۰۰ تومن بش ه و سودش هم کمتر الله ُاعلم😒😒😒

  • زهرا ارسالی در

   سلام هیچ مسخره ترازسهام عدالت نیس من هیچی ازسهاممونفروختم 500تومنیه سودبرای من واریزکردن 70تومن سی تومنشو کی خورد

 • فردین ارسالی در

  چرا برا بهزیستی واریز نکردن

 • م ر ارسالی در

  چرا سود سهام برای ما واریز نشده؟ لطفا جو اب بدین

 • ناشناس ارسالی در

  با سلام چرا واریز نشده، سودسهام

 • حسین ارسالی در

  خواهشا اول ارزش سهام عدالت یک میلیونی رو حساب کنید بعد طبق سپرده بانکی سود یک سا له اش را حساب کنید
  اگر هم ۴۰۰ هزا ر سود سال قبل است سود امسال را کی می پرد ازند چون هنوز تکلیف سهام رو دست مردم ندا دید تا سال ۱۴۰۰

ارسال نظر

 
Markets