|
کدخبر: 158075

شنبه تکلیف حقوق بازنشستگان مشخص می شود

رئیس کمیسیون برنامه وبودجه و محاسبات مجلس، از تصویب پیشنهاد متناسب سازی حقوق در کمیسیون تلفیق خبر داد.

حمیدرضا حاجی‌بابایی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس از تصویب پیشنهاد «متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران» در نشست اخیر کمیسیون تلفیق خبر داد و اظهار داشت: متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان کشوری، لشکری، تامین اجتماعی و مستمری‌بگیران در صدر بند (و) تبصره ۲ ماده واحده لایحه بودجه به تصویب رسید.

وی خاطرنشان کرد: بعد از تذکری که در صحن علنی مبنی بر اینکه چرا در لایحه دولت وهمچنین گزارش کمیسیون متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری و تامین اجتماعی و مستمری‌بگیران حذف شده است ارائه کردم، همچنین با تاکید بر اشکال دیگر بند "و" تبصره ۲،  این موضوع به کمیسیون برگشت.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس ادامه داد: خوشبختانه در جلسه اخیر کمیسیون، این پیشنهاد به تصویب رسید و روز شنبه این مصوبه و امیدواریم در صحن علنی مجلس نیز با اکثریت آرای نمایندگان مردم به تصویب برسد.

حاجی‌بابایی خاطرنشان کرد: تصویب نهایی متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان کشوری ولشکری و تامین اجتماعی و مستمری‌بگیران بی شک موجب آرامش خاطر تعداد زیادی بازنشستگان و مستمری‌بگیران خواهد شد که در ارتقای نشاط اجتماعی موثر است.

 

منبع: اقتصاد نیوز
  • ناشناس ارسالی در

    بزرگترین تهدید جامعه ما پرداخت حقوق نجوم ی بگیران 60 میلیون تومان 100 میلیون 400 میلیون و..........است.
    باید قا نون پرداخت نظام مند وقانونی اجرایی شود وبه ما 4 میلیون داده می شود. حقوق ط بق قانون باید شفاف شود تا هویت افراد نما یان شود
    توکل برخدا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...