|
کدخبر: 140940

آخرین جزییات از زمان پرداخت یارانه ۱۰۰ هزار تومانی

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت رفاه، زمان واریز سرانه ۱۰۰ هزار تومانی کمک معیشتی به حساب ۲۹ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر از افراد مشمول را اعلام کرد.

اقتصاد آخرین جزییات از زمان پرداخت یارانه ۱۰۰ هزار تومانی

حامد شمس با اشاره به پرداخت وام یک میلیون تومانی کرونایی اظهار کرد: افراد شناسایی شده در این بخش توسط وزارت رفاه مشخص شدند و لیست آنها در دو مرحله به سازمان برنامه و بودجه ارسال شد که در نهایت رقم وام یک میلیون تومانی توسط بانک مرکزی به حساب افراد سرپرست خانوار واریز شد.

وی گفت: در این بخش در مرحله اول، ۴ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر و در مرحله دوم یک میلیون و ۶۰۰ هزار نفر توسط وزارت رفاه مشخص و لیست آنها برای سازمان برنامه و بودجه ارسال شد و در نهایت وام یک میلیون تومانی خود را دریافت کردند و پرونده وام یک میلیونی به افراد مشمول بسته شده است.

شمس با اشاره به مصوبه ستاد ملی کرونا مبنی بر پرداخت سرانه ۱۰۰ هزار تومانی به هر یک اعضای خانوار در تا پایان سال خاطرنشان کرد: در این زمینه قرار است ۱۱ میلیون سرپرست خانوار شامل ۲۹ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر تسهیلات ۱۰۰ هزار تومانی را در ماه‌های آذر، دی، بهمن و اسفند دریافت کنند.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت رفاه درباه فرآیند شناسایی خانواده‌های مشمول دریافت سرانه ۱۰۰ هزار تومانی کمک معیشتی تصریح کرد: لیست این افراد در مرحله نهایی شدن قرار دارد و در هفته جاری برای سازمان برنامه و بودجه ارسال خواهد شد.

وی افزود: افراد مشمول دریافت تسهیلات ۱۰۰ هزار تومانی نیز بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا شناسایی شده‌اند.

شمس درباه زمان واریز سرانه ۱۰۰ هزار تومانی به حساب خانواده‌های مشمول گفت: بر اساس برنامه‌ریزی تا پایان آذر رقم اشاره شده به حساب ۲۹ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر از افراد مشخص شده توسط وزارت رفاه واریز خواهد شد.

 

منبع: تسنیم
 • ایران ازاد ارسالی در

  من توبهزیستی پرونده دازم ولی بهمن یکملیونو ندادند ولی سراغ دارم کسی که دوتا ماشین وزمین وخونه ودوشغله هم هست وام یک ملیونی دادند من نمیدونم ای چه قانونیه

 • سیداحمد ارسالی در

  سلام من چندماه بیکارم کارگرم حقوق ثابت ه م ندارم سرگذرمیرم مستاجرم ولی بهم وام یک میلیونی ندادن

 • ناشناس ارسالی در

  ممنونم از دولت روحانی 🙏💕

 • حسین نقوی ارسالی در

  حساب من هم موقع واریز یک میلیون مسدود بود خودم هم بقران هم مستاجر وکارگر روز مزدی که خدا شاهد یک ماه ریال کاری نکردیم الان حسابم درست کردم رفع مسدودیت شد بریزید که بقران لازم دارم

 • محمد ارسالی در

  خدایی من موندم برای هرکی دولت پول ریخته پولش داره از پارو بالا میره جمع کنید این مسخره بازیرو

 • ناشناس ارسالی در

  سلام بخداشوهرمن یه کارگر چرابرامابسته ۱۰ ۰هزاری واریزنشده

 • ناشناس ارسالی در

  چرا نبایدبرای ماواریزکنن بچه کوچیک داریم که پوشکش شده۱۰۵تومن چیکاربایدکرد

 • ناشناس ارسالی در

  من. هم. یک. گارکر. ساده. مستاجر. با دوتا . بچه.. الان. دو. ماهه. که. بیکارم. که. یارانه. معیشتی. میگیرم.. ولی. برای. من. هم 100. تومان. معیشتی. واریز. نکردن

ارسال نظر