|
کدخبر: 134288

قیمت خودرو پرکشید

نگاهی به قیمت‌های روز خودرو نشان می‌دهد این بازار متاثر از صعود نرخ ارز با افزایش همراه شده به طوریکه در مقایسه با روز گذشته، قیمت انواع خودرو بین ۵ تا ۱۵میلیون تومان گران‌تر شده است.

اقتصاد قیمت خودرو پرکشید

بازار خودرو که تا دو روز پیش در مدار نزولی بود با افزایش نرخ ارز، تغییر جهت داد به طوریکه امروز قیمت انواع خودرو در مقایسه با دیروز بین ۵ تا ۱۵میلیون تومان گران‌تر شده؛ به طور مثال پراید که در آستانه ورود به کانال ۹۰میلیون تومان بود، متاثر از این روند مجددا به ۱۱۵میلیون تومان صعود کرد. در این میان فعالان بازار معتقدند که روند صعودی قیمت خودرو چندان پایدار نیست چراکه نرخ ارز مجددا در مسیر کاهشی قرار گرفته و این موضوع منجر به توقف رشد قیمت‌ خودرو خواهد شد.

قیمت روز خودرو ۲۱آبان ماه۹۹

در بازار آزاد امروز، قیمت پراید۱۳۱ با ۱۱میلیون افزایش به حدود ۱۱۵میلیون و پراید۱۳۲ به ۱۱۶میلیون تومان رسید؛ همچنین قیمت تیبا۲ در بازار آزاد با پنج میلیون افزایش ۱۴۵میلیون تومان، ساینا با ۱۰میلیون رشد حدود ۱۵۰میلیون، کوییک ۱۶۰ و کوییک‌آر ۱۷۰میلیون تومان اعلام شد.

قیمت انواع پژو

در بازار امروز، دارندگان پژو۲۰۶ تیپ۲ قیمت این خودرو را تا ۲۱۷میلیون و پژو۲۰۶ تیپ۵ را تا ۲۹۵میلیون تومان بالا بردند، در این میان قیمت پژو۲۰۷ دنده‌ای هم به ۳۳۸میلیون تومان رسید. قیمت پژو۴۰۵ جی‌ال‌ایکس و پژو پارس سال هم به ترتیب ۲۰۵ و ۲۳۵میلیون تومان است؛ قیمت سمند ال‌ایکس در بازار آزاد امروز ۲۰۵میلیون و هایما اس۷ حدود ۷۹۵میلیون تومان اعلام شد.

 

منبع: اقتصاد نیوز
 • علی ارسالی در

  کارشناس محترم خیلی وقت تو ایران هرچیزی ک ه قیمتش بالا رفت دیگه پایین نمیاد اگر هم بیاد اون قیمت اجناس نیست بلکه شلوارمونه .از همه اونایی که ناراحت شدن عذر میخوام

 • ناشناس ارسالی در

  اون قدر بکشه پر تا بشه پاره . 7 ماهه خدا رو شکر احدی آهن پاره نمی خره

 • ناشناس ارسالی در

  جمعش کنید بی کفایتا

 • علی ارسالی در

  اگه خود مردم۶ماه نخرن این دلالها حتما د نبال کار اصلی خودشون میرن بدبختی این ممل کت اینه دلال هر کاری میکنه خیلی از این د لال هارو بندازن زندان همه چیز درست میشه .

 • مش سجاد ارسالی در

  گرانی خودرو و سایر چیزا .ثابت میکنه که مصعولانمون مصعول نیستن محصول هستن .
  وطن فروشای بیناموس

 • مش سجاد ارسالی در

  نشان میده که محعولانمون بیناموسه

 • حسنزاده ارسالی در

  بزرگان دین نبایستی در مقابل این بی عدالت ی وطوطئه اقتصادی مقامات دلال نفوذی سکوت کنند چطور ممکنه کشوری که عن قریبه که آشو ب بشه و همین فردا شنبه پایتختش تظاهراتو آشوب خواهد داشت یهویی جلوی ریزش ارزش پول ش توسط نوچه های داخلی ومنافق گرفته بشه!! ! مرگ بر منافق

ارسال نظر