|
کدخبر: 131260

خرید گوشی برای دانش‌آموزان با هزینه مجلس ترحیم

رئیس بسیج ورزشکاران استان زنجان از ثبت یک مورد اقدام خیرخواهانه در زمینه پرداخت هزینه‌ مراسم ترحیم یک مادر برای کمک به نیازمندان خبر داد و گفت: این کمک در شهرستان ابهر به مبلغ 32 میلیون تومان برای خرید 10 گوشی برای دانش آموزان بی‌بضاعت اختصاص یافته است.

طیب امیری اظهار کرد: رزمایش کمک مومنانه توسط بسیج ورزشکاران در استان زنجان در حال اجرا است.

رئیس بسیج ورزشکاران استان زنجان با بیان اینکه ۱۰۰ بسته کمک‌های معیشتی توسط هیأت جودوی استان زنجان جمع آور و توزیع می‌شود، اضافه کرد: ارزش ریالی هر کدام از این بسته‌ها ۳۰۰ هزار تومان است.

وی از تهیه و توزیع کارت هدیه ۳۰۰ هزار تومانی در بین ورزشکاران نیازمند نیز خبر داد و گفت: همه تلاش ما تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی در بین قشر نیازمند است که شیوع ویروس کرونا شرایط آنها را سخت کرده است.

 امیری با قدردانی از مشارکت خوب خیرین حوزه ورزش در رزمایش کمک مومنانه عنوان کرد: این همراهی در برخی از شهرستان‌ها از قبیل ابهر و خدابنده مثال زدنی است.

رئیس بسیج ورزشکاران استان زنجان به ثبت یک مورد اقدام خیرخواهانه در زمینه پرداخت هزینه‌ مراسم ترحیم یک مادر برای کمک به نیازمندان اشاره کرد و گفت: این کمک در شهرستان ابهر به مبلغ ۳۲ میلیون تومان برای خرید ۱۰ گوشی برای دانش آموزان بی‌بضاعت اختصاص یافته است.

وی از شناسایی خانواده‌های نیازمند جامعه ورزشی استان زنجان خبر داد و گفت: بسته‌های معیشتی جمع‌آوری شده در بین این خانواده‌ها توزیع می‌شود.

منبع: فارس

ارسال نظر