|
کدخبر: 120558

قرمزترین صف های فروش سهام بورسی (۹۹/۰۶/۱۶)

در ساعت ۱۰و ۱۵ از معاملات امروز بورس تهران جمع صف‌های خرید حدود دو هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش پنج هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به حدود سه هزار میلیارد تومان می‌رسد.

اقتصاد قرمزترین صف های فروش سهام بورسی (۹۹/۰۶/۱۶)

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش آریان، وملی و ثشاهد به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام سرمایه‌گذاری پارس آریان ۵۳۰ میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید بپیوند و ثبهساز در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰ صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع هزار و ۷۴۰ میلیارد تومان (۶۴ درصد کل) و ۱۰ صف فروش برتر دو زهار و ۴۴۰ میلیارد تومان (۴۳ درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۳۶ نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۰۵ نماد بیش از ۱۰ میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف گروه‌ صنعتی‌ ملی‌ (وملی) به ۳ درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

"شرکت‌های چندرشته‌ای صنعتی" کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص تقاضای دو هزار و ۳۱۰ میلیارد تومان است و پس از آن گروه "بانک‌ها و مؤسسات اعتباری" قرار دارد که برآیند سفارشات خرید آن دو هزار و ۹۰ میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه "خودرو و ساخت قطعات" با فشار فروش هزار و ۷۰۰میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود ۳۱ درصد از هشت هزار و ۴۰۰ میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع ۶ هزار و ۴۹۰ میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۱۳۰ درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به ۱۴ هزار ۹۰۰ میلیارد تومان خواهد رسید.

منبع: اقتصاد آنلاین
  • ناشناس ارسالی در

    چه کسی مسئول است

ارسال نظر