|
کدخبر: 114531

تاریخ پرواز هواپیمایی هما به بیروت اعلام شد

با صدور مجوز پرواز فوق‌العاده از سوی سازمان هواپیمایی کشوری لبنان برای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما»، دومین پرواز فوق‌العاده برای مراجعت هموطنان از این کشور در روز ۲۲ مردادماه امسال انجام می‌شود.

اقتصاد تاریخ پرواز هواپیمایی هما به بیروت اعلام شد

با وقوع انفجار در بندری در پایتخت لبنان، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران برای بازگرداندن مسافران ایرانی از این کشور پروازهای فوق‌العاده‌ای را اختصاص داد.

بر این اساس یک پرواز فوق‌العاده با شماره ۶۶۱ در ساعت ۱۳ و ۴۰ دقیقه روز چهارشنبه ۲۲ مردادماه (۱۲ اگوست) از فرودگاه حضرت امام خمینی(ره) انجام می‌شود.

بازگشت این پرواز در همان روز، با شماره ۶۶۱ در ساعت ۱۶ به وقت محلی فرودگاه بیروت را ترک و درساعت ۲۰ در فرودگاه حضرت امام خمینی(ره) به زمین می‌نشیند.

تاکنون بالغ بر سه هزار نفر در انفجار شب گذشته در بیروت به بیمارستان منتقل شدند و دستکم ۶۳ نفر نیز تاکنون جان خود را از دست داده‌اند.

«حسان دیاب» نخست وزیر لبنان سه‌شنبه شب در پی وقوع انفجار در بندر بیروت و کشته و زخمی شدن شماری از شهروندان لبنانی روز چهارشنبه را عزای عمومی در کشور اعلام کرد.

بیش از۲ شرکت هواپیمایی داخلی پروازهای هفتگی به بیروت پایتخت لبنان داشتند که در پی گسترش شیووع کرونا این پروازها کاهش یافته بود.

 

منبع: ایرنا

ارسال نظر