|
کدخبر: 107441

جزئیاتی از اختلاس جدید ۱۰۰۰ میلیاردی

جانشین رئیس پلیس بین‌الملل ناجا در پی اعلام دستگیری متهمی با جرم انتسابی" معاونت در خیانت در امانت " طی روز گذشته، جزییات تکمیلی پرونده را تشریح کرد.

اقتصاد جزئیاتی از اختلاس جدید ۱۰۰۰ میلیاردی

روز گذشته سردار کاظم مجتبایی جانشین رئیس پلیس بین‌الملل ناجا، از استرداد متهمی به جرم "معاونت در خیانت در امانت" به کشور خبر داد و اظهار کرد: این فرد پانزدهمین متهمی است که از ابتدای سال تاکنون به همت این پلیس و البته با هماهنگی دستگاه قضا به کشور مسترد شده و باید بگویم استرداد متهمان از ابتدای سال تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۱۴ درصدی داشته است.

وی امروز در تکمیل جزییات این پرونده اظهار کرد: این متهم به جرم " معاونت در خیانت در امانت" از یکی از کشورهای حاشیه خلیج‌فارس به کشور بازگردانده شد.

جانشین رئیس پلیس بین‌الملل ناجا ادامه داد: این متهم بیش از چهار سال تحت تعقیب پلیس بین‌الملل ناجا بوده و با درخواست اعلان قرمز از اینترپل جهانی، فرآیند تعقیب و تلاش برای دستگیری وی آغاز شد.

سردار مجتبایی با بیان اینکه متهم طی این چند سال به چهار الی پنج کشور اروپایی و آسیایی سفر کرده و در تلاش بوده به شکلهای مختلف دستگیر نشود، ادامه داد: با توان، هوشمندی، اقدامات اطلاعاتی و هماهنگیهای دیپلماسی پلیس بین‌الملل ناجا با سازمان اینترپل جهانی و پلیس اینترپل سایر کشورها، بالاخره تعقیب متهم به نتیجه رسید و نامبرده شب گذشته به کشور بازگردانده شد.

وی در بیان جزییات بیشتر از این پرونده تصریح کرد: مطابق آخرین ردیابیها، متهم در یکی از کشورهای حاشیه خلیج‌فارس مخفی شده بود؛ این فرد با جرم "معاونت در خیانت در امانت "بالغ بر ۱۰۰۰ میلیارد تومان، اختلاس انجام داده است.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، جانشین رئیس پلیس بین‌الملل ناجا توضیح داد: متهم مورد نظر با دستور بازپرس پرونده و مقام قضائی در بازداشت به سر می‌برد.

 

 

منبع: ايسنا
  • ناشناس ارسالی در

    سلام امروزرفتم بانک یک چک ۲ میلیونی نقدکنم تاشماره کفش وپرسیدندوچندبرگه هم پرکردم من درتعجبم این وامهای ۶۰۰ میلیاردی واختلاس ومفسدبه کجاوصل هستند.هادی رصوی ونجوالاشیدایی وعمارصالحی وطبری ودانیال زاده ورشوه سال ۹۰ نگوییدشایداشتباه شده تلویزیون وشهرخبرمی گویند

ارسال نظر