|
کدخبر: 174385

قیمت لوازم خانگی با افزایش چشمگیر روبرو شد

رئیس انجمن تولیدکنندگان لوازم صوتی و تصویری از افزایش ۱۰ درصدی قیمت لوازم خانگی ایرانی خبر داد.

اصناف قیمت لوازم خانگی با افزایش چشمگیر روبرو شد

سید علیرضا موسوی‌مجد از افزایش ۱۰ درصدی قیمت لوازم خانگی ایرانی خبر داد و گفت: با لغو تحریم‌ها، دیگر لوازم خانگی ساخته شده وارد کشور نمی‌شود و صرفا مونتاژ آنها در ایران انجام می‌شود.

وی افزود: با افزایش نرخ دستمزد کارگران و هزینه حمل و نقل و انرژی، قیمت برخی اقلام لوازم خانگی ۱۰ درصد و برخی اقلام دیگر از جمله تلویزیون کمتر از ۱۰ درصد افزایش یافت.

موسوی مجد گفت: شرایط بازار لوازم خانگی آرام و قیمت‌ها تابع عرضه و تقاضا است و به دلیل کاهش شدید تقاضا در بازار لوازم خانگی قیمت‌ها امسال حداکثر ۱۰ درصد افزایش داشته است.

رئیس انجمن تولیدکنندگان لوازم صوتی و تصویری در مورد واردات لوازم خانگی خارجی به کشور نیز اظهار داشت: واردات لوازم خانگی همچنان ممنوع است و هیچ صحبتی مبنی بر آزادشدن واردات لوازم خانگی مطرح نیست.

وی تاکید کرد: البته تصور هم بر این است که با لغو تحریم‌ها لوازم خانگی آماده اجازه واردات نگیرد و صرفا با واردات قطعات لوازم خانگی و مونتاژ آن در ایران موافقت شود.

به گفته موسوی مجد، با گشایش‌های احتمالی برجام نیازی به واردات کالا از شرکت‌های ال جی و سامسونگ نیست، چرا که بستر تولید در کشور فراهم و ظرفیت‌های خالی پر شده است.

منبع: ایران جیب
  • ناشناس ارسالی در

    این روزهابقال وقصاب وضایعاتی سبزی فروش و انتی و...فروشنده لوازم خانگی ونمایشگاه خ ودرووطلافروش وبنگاه معاملاتی واملاکی وقت ی ازآنهاسوال میکنی چرااین کالااینقدرقیمت داردهمه میگویند...دلاره گرانه...لطفاارز ش وجایگاه پول ملی رابررسی ومانع ازجنگ اق تصادی باگرانی ارزش شویدچون باافزایش قیمت دلارروزبه روزدلال وثروتمندثروتمندتروفقی روبازنشسته روزبه روزفقیرتروناچیزترمی شون دجنگ همیشه بااسلحه نیست جنگ اقتصادی خطرت اکترین جنگ است وبایدجلوآن گرفته شود

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...