|
کدخبر: 158484

توزیع اینترنتی گوشت قرمز آغاز شد + قیمت

جعفری، سرپرست اداره کل تامین دام و فرآوری محصولات دامی گفت: طرح اینترنتی تنظیم بازار گوشت قرمز در دو استان تهران و البرز آغاز شد.

اصناف توزیع اینترنتی گوشت قرمز آغاز شد + قیمت

محمد جعفری سرپرست اداره کل تامین دام و فرآوری محصولات اظهار کرد: طرح اینترنتی تنظیم بازار گوشت قرمز با همکاری ستاد اجرای فرمان امام در دو استان تهران و البرز آغاز شد.

وی افزود: در این طرح هر سه کیلوگرم گوشت گوساله گرم با قیمت ۲۹۶ هزار تومان در سامانه «هست اینجا» فروخته می شود و افراد برای تحویل آن می توانند به نزدیک ترین مرکز عرضه محل زندگی خود (مندرج در سامانه) مراجعه کنند.

سرپرست اداره کل تامین دام و فرآوری محصولات دامی ادامه داد: این بسته گوشت به صورت مخلوط و با ترکیب ۸۵۰ گرم ران، ۸۵۰ گرم سردست، ۳۵۰ گرم ماهیچه، ۳۰۰ گرم فیله راسته و ۶۵۰ گرم قلوه گاه بدون چربی به فروش می رسد.

وی با بیان اینکه قیمت این محصولات نسبت بازار مصرف ۳۰ تا ۴۰ درصد ارزان تر است گفت: این بسته ها از محل گوشت دام نر، جوان تولید داخلی تامین شده است.

جعفری با اشاره به آنکه این طرح تا ماه رمضان ادامه خواهد داشت ادامه داد: این طرح فعلا در استان های تهران و البرز اجرا می‌شود.

این مقام مسئول با بیان اینکه طرح اینترنتی تنظیم بازار گوشت قرمز تا پایان سال ادامه دارد، گفت: در صورتی که از این طرح استقبال و همچنین گوشت مورد نیاز توسط تامین کنندگان تامین شود تا ماه مبارک رمضان سال آینده نیز ادامه خواهد داشت.

وی اظهار داشت: امیداریم با اجرای این طرح جلوی افزایش قیمت گوشت قرمز در کشور گرفته شود و به کاهش قیمت ها کمک کند.

منبع: بازار
  • بلال ارسالی در

    تاسف برای مردم بی لیاقتی که ندید گوشت می خرند ونمیدانند چی هست ودولتی که معلوم نی ست چه گوشتی له خورد خلق اله میدهند و تاس ف برای ملت باری به هرجهت

  • رسول ارسالی در

    زمان جنگ تحمیلی این تورم وگرانی وقحطی را نداشتیم ومردم با کمش قانع وباهم مهربان و رئپف بودند ولی الان چی مردم ومسئپلین چش م ندارند همدیگر راببینند

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...