|
کدخبر: 144470

ارزان ترین یخچال و فریزهای ال جی در بازار

یخچال فریزرهای ساید بای ساید از جمله لوازم خانگی مورد علاقه بانوان است اما برای خرید این یخچال فریزرها حتی ارزان ترین مدل ها خصوصا اگر متعلق به برند شاخصی مثل ال جی باشد باید حسابی دست به جیب شوید.

اصناف ارزان ترین یخچال و فریزهای ال جی در بازار

گرانی در بازار لوازم خانگی منحصر به برندهای مطرح خارجی مثل ال جی و سامسونگ و … نیست چرا که لوازم خانگی ایرانی هم مدتهاست قیمت های بی سابقه ای را تجربه می کنند.

در بازار لوازم خانگی گران فروشی نداریم

مسئولان انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی اخیرا اظهار کردند در بازار لوازم خانگی گران‌فروشی نداریم ولی گرانی در این بازار واقعیتی است که با شرایط موجود نرخ ارز و افزایش هزینه های تولید نمی توان آن را تغییر داد. واردات لوازم خانگی نیز به سهولت قبل که برندهای مطرح در ایران فعالیت می کردند نیست چرا که بعد از تحریم این برندها بازار ایران را به طور رسمی ترک کردند و آنچه در بازار از این برندها موجود است از مبادی ورودی مرزی مثل بانه و به صورت کول بری با قیمت بالا به دست مصرف کننده می رسد.

برای مثال اگر خواستار خرید یخچال فریزرهای ساید بای ساید هستید و به برند مطرحی فکر می کنید باید بدانید ارزان ترین یخچال فریزرهای برندهای مشهور هم کمتر از ۵۶ میلیون تومان نیستند. در ادامه قیمت یخچال فریزرهای معمولی و ساید بای ساید برند ال جی را مرور می کنیم.

ارزان ترین یخچال فریزر معمولی ال جی چند؟

ارزان ترین یخچال فریزر ال جی بر اساس جدولی که در این سایت منتشر شده مدل LG BF۳۲۰ است که ۲۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان قیمت دارد. یخچال فریزر بعدی از نظر قیمت مدل LG BF۴۲۰ است که این یخچال فریزر را می توانید به قیمت ۲۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان خریداری کنید.

برند ال جی غیر از این دو مدل یخچال فریزر دیگری در محدوده قیمت ۲۰ تا ۳۰میلیون تومان ندارد و برای خرید محصول بعدی این برند باید یخچال فریزر LG TF۳۳ را انتخبا کنید که قیمت آن ۳۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است. قیمت یخچال فریزر دیگری که می توانید دراین محدوده قیمت خریداری کنید ۳۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و مدل LG TF۵۶۰ است.

ارزان ترین یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی چند؟

از یخچال فریزرهای معمولی که بگذریم برای خرید ارزان ترین یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی باید ۵۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان هزینه کنید. این ساید بای ساید از مدل SXP۴۳۰ LG P –Bentlee است. ساید بای ساید های دیگری از برند ال جی به قیمت ۷۵ میلیون تومان و ۸۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان نیز در بازار موجود است که اگر قادر به پرداخت چنین مبالغی برای یک یخچال فریزر ساید بای ساید هستید، می توانید آنها را خریداری کنید.

منبع: اقتصاد آنلاین

ارسال نظر