|
کدخبر: 146366

افزایش ۳۹ هزار نفری ظرفیت استخدام در وزارت بهداشت

در این مرحله از آزمون ۹ هزار و ۷۴۶ مجوز برای جذب نیروهای جدید در مراکز بهداشتی و درمانی کشور از محل مجوزهای صادره سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام شده است.

استخدام افزایش ۳۹ هزار نفری ظرفیت استخدام در وزارت بهداشت

 

ثبت نام آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی از روز دوشنبه هفته آغاز شده است و متقاضیان استخدام در دانشگاه‌های علوم پزشکی می‌توانند با مراجعه از طریق لینک‌های زیر ضمن مطالعه دفترچه راهنمای ثبت‌نام، برای شرکت در آزمون مربوطه ثبت‌نام نمایند.

در این مرحله از آزمون ۹ هزار و ۷۴۶ مجوز برای جذب نیروهای جدید در مراکز بهداشتی و درمانی کشور از محل مجوزهای صادره سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام شده است.

هر چند تا کنون اصلاح خاصی در دفترچه از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نشده است، اما با توجه به اینکه ویرایش دوم دفترچه آزمون در سایت آن سازمان بارگذاری شده است، آن دسته از افرادی که در روزهای نخست نسبت به دانلود دفترچه اقدام کرده‌اند، توصیه می‌شود، مجدد نسبت به دانلود دفترچه اقدام نمایند.

یکشنبه هفته آینده حتماً اصلاحات دفترچه را بررسی کنید 

نوروزی، مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با تلاش شبانه‌روزی همکاران دانشگاه‌های علوم پزشکی و اداره کل منابع انسانی و همچنین هماهنگی‌های صورت گرفته با سازمان اداری و استخدامی و سازمان سنجش آموزش کشور از روز یکشنبه هفته آینده، ظرفیت‌های جدیدی در دفترچه راهنمای آزمون اضافه می شود که با این افزایش، جمع مجوزهای فراخوان شده به بیش از ۳۹ هزار مجوز می رسد.

نوروزی تصریح کرد: آزمون در تاریخ ۲۴ بهمن سال جاری و در رشته‌های شغلی مورد نیاز دانشگاه‌های علوم پزشکی و مؤسسات وابسته به وزارت بهداشت برگزار و تلاش می‌شود پذیرفته شدگان نهایی آن در اسرع وقت شروع بکار نمایند.

ارسال نظر