|
کدخبر: 146013

اعلام شرایط استخدام در آتش نشانی

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از انتشار فرم‌های آزمون استخدامی آتش نشانان خانم و آقا تا پایان دی ماه خبر داد.

استخدام اعلام شرایط استخدام در آتش نشانی

مهدی داوری درباره نتیجه بررسی‌های انجام شده برای شرایط و نحوه جذب آتش نشانان زن اظهار کرد: مراحل آن در حال طی شدن است و همانطور که گفته بودیم فرم‌های استخدامی که هم مربوط به آقایان و هم مربوط به خانم‌ها است منتشر خواهد شد. افرادی که تمایل دارند می‌توانند فرم هارا تکمیل و به سازمان ارسال کنند.

وی گفت: پس از ارسال فرم، افراد داوطلب باید در آزمون‌های چند مرحله‌ای سازمان شرکت کنند و پس از آن پذیرفته شدگان وارد مراحل آموزشی خواهند شد.

داوری افزود: از نظر زمان بندی تقریبا مراحل اداری آن به پایان رسیده و به زودی این فرم‌ها منتشر خواهد شد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی تهران گفت: هم برای آقایان و هم برای خانم‌ها میانگین سنی مورد نیاز تعریف شده که در اطلاعیه استخدام هم اعلام خواهد شد و محدوده سنی را تا حدود ٣٠ سال در نظر گرفته‌ایم.

وی ادامه داد: هر دو گروه خانم‌ها و آقایان، آزمون‌های علمی، ورزشی و تست روانشناسی دارند که باید این مراحل را طی کنند تا هم از نظر جسمی و هم از نظر تناسب روحیات افراد با شغل آتش نشانی، مورد سنجش قرار گیرند.

داوری در خصوص ساعت کاری آتش نشانان زن که قرار بود بررسی شود نیز اظهار کرد: قرار بر این شده که خانم‌های آتش نشان هم مثل آتش نشانان مرد به صورت شیفتی کار کنند اما فعلا برای شروع، ساعت شیفت کمتری برای آنها در نظر گرفته شده است، یعنی با توجه به ملاحظاتی که وجود دارد فعلا ساعت شیفت آنها کمتر است اما نوع کار آنها کاملا مثل آتش نشانان مرد خواهد بود.

وی ادامه داد: فکر میکنم که فرم‌های ثبت نام برای آزمون حداکثر تا پیش از پایان ماه منتشر خواهد شد.

منبع: ايسنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...