|

بخوانید :

کدخبر: 216502

پشت پرده فامیل بازی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش با شهردار تهران

دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به بیان توضیحاتی درباره ماجرای فامیلی گزینه پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش با شهردار تهران پرداخت.

آموزشی پشت پرده فامیل بازی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش با شهردار تهران

 محمد رضا احمدی دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی درباره جزئیات آخرین جلسات کمیسیون آموزش مجلس با گزینه پیشنهادی دولت برای تصدی وزارت آموزش و پرورش  اظهار کرد: کمیسیون آموزش جلسه‌ای با مسعود فیاضی گزینه پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش در مجلس برگزار کرد و در این جلسه نمایندگان از فیاضی سوالاتی پرسیدند.  

وی در ادامه بیان کرد: در این جلسه مجلس به ماجرای فامیلی ایشان با زاکانی شهردار تهران ورود کرد و در این باره توضیحاتی از گزینه پیشنهادی دولت برای تصدی وزارت آموزش و پرورش خواست.  

دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در ادامه گفت: فیاضی توضیح داد که ماجرای آشنایی او با زاکانی  به سال‌ها قبل از ازدواج برادرش با دختر زاکانی برمی گردد. زمانی که فیاضی با زاکانی آشنا شده برادرش که هم اکنون داماد زاکانی است ۶ ساله بوده و دختر آقای زاکانی در آن زمان ۱ ساله بوده است.

احمدی در ادامه بیان کرد: بر اساس این توضیحات معرفی فیاضی به عنوان گزینه وزارت ربطی به رابطه او با شهردار تهران ندارد. کمیسیون آموزش برنامه فیاضی را در این نشست دریافت کرد و مقرر شد فردا کمیسیون آموزش جلسه‌ای برگزار کند و تصمیم گیری و بررسی‌های نهایی درباره او صورت بگیرد.  

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...