|
کدخبر: 192143

اجرای رتبه بندی معلمان تا پایان سال الزامی است

علی بابایی کارنامی نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: رتبه بندی معلمان باید تا پایان سال اجرایی شود.

آموزشی اجرای رتبه بندی معلمان تا پایان سال الزامی است

علی بابایی کارنامی درباره رتبه‌ بندی معلمان اظهارکرد: این لایحه درگیر اختلاف بین دولت و مجلس است، بند «و» تبصره دو که به تامین مالی اشاره دارد، تا سقف پانزده هزار میلیارد تومان را در نظر گرفته است، اما دولت اکنون موافق ۲۵ هزار میلیارد تومان است که ده هزار میلیارد تومان مازاد است و به اصل بودجه خدشه وارد می‌کند. هئیت رئیسه به دولت تاکید کرد که در چارچوب ۱۵ هزار میلیارد عدد بیاورد.

عضو کمیسون اجتماعی مجلس با بیان اینکه این بحث، محل اختلاف است، خاطرنشان کرد: البته با همه این احوال و با توجه به اعتراضاتی که فرهنگیان داشتند و اینکه این افزایش بودجه شامل اصل ۷۵ می‌شود، اگر شورای نگهبان مخالفتی نکند چون به اصل کار اعتقاد داریم و تلاش داریم زمینه را محکم ببندیدم و هر چه سریعتر به سمت قانون شدن این لایحه پیش برویم و فرهنگیان به حقوق چندین‌ساله خودشان که رتبه‌ بندی معلمان و در ادامه آن همسان‌سازی حقوق‌ها است، برسند، آن را می‌پذیریم. وی درباره زمان تصویب، ابلاغ و اجرایی شدن این طرح تصریح کرد: می‌بایست تا پایان امسال اجرایی شود یعنی از ۱.۱. ۱۴۰۰ اساس مقررات بودجه‌ای قابلیت اجرایی دارد.

 

منبع: روز نو
  • معلم ارسالی در

    باور کردن وعده های دروغین چندین ساله برا ی فرهنگیان سخته. عزیزان معلم زیر خظ فقر است. شرمنده ی خانواده ی خودش است. حالا ب ا معرفی این وزیر جدید به مجلس، خبری از د ادن حق واقعی فرهنگیان که همترازی با حقوق معلمان دانشگاه ها(اساتید) نیست. شرم باد عاشقان پست و صندلی را ..، فقط رهبری می تواند مشکل را حل کند.

  • حسن ارسالی در

    این هویج جلو معلم هاست تا بازنشست نشن. خر گیر آوردند. تا کم بود معلم هست . رتبه بندی اجرا نمی شه .

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...