|
کدخبر: 173401

توضیحات وزیر آموزش و پرورش درباره زمان اجرای رتبه بندی معلمان

وزیر آموزش و پرورش درباره زمان اجرای لایحه رتبه بندی معلمان و چالش‌های پیش رو توضیح داد.

آموزشی توضیحات وزیر آموزش و پرورش درباره زمان اجرای رتبه بندی معلمان

محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به آغاز بررسی لایحه رتبه‌بندی معلمان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: رتبه‌بندی معلمان یکی از مطالبات مهم همه فرهنگیان است که با حکم قانون این لایحه در دولت تدوین و خارج از نوبت رسیدگی و به مجلس ارائه شد.

وزیر آموزش و پرورش، از نمایندگان مجلس درخواست کرد که این لایحه در اسرع وقت در مجلس بررسی و تا پیش از پایان کار دولت دوازدهم برای اجرای به قوه مجریه ابلاغ شود چرا که اعتبار لازم برای اجرای این مهم نیز در قانون بودجه ۱۴۰۰ پیش‌بینی شده و فرهنگیان منتظر اجرای رتبه‌بندی هستند.

او علت درخواست خود برای تصویب و ابلاغ این لایحه را تغییر دولت در آینده نزدیک دانست و گفت: ممکن است با تغییر دولت لایحه از مجلس به قوه مجریه بازگردد و چنانچه این لایحه برگشت بخورد، دولت جدید می‌تواند لایحه دیگری به مجلس ارائه کند که این رفت و برگشت‌ها زمان زیادی را از معلمان می‌گیرد لذا سرعت عمل در بررسی لایحه رتبه بندی از اهمیت بالایی برخوردار است.

عضو کابینه دولت دوازدهم یادآور شد: خوشبختانه کلیات لایحه رتبه‌بندی معلمان در کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری به تصویب رسیده است و عزم خوبی در میان نمایندگان برای تصویب لایحه رتبه‌بندی وجود دارد.

وزیر آموزش و پرورش، درباره زمان اجرای لایحه رتبه‌بندی گفت: زمان اجرای این قانون هر زمان که به تصویب برسد از اول فروردین ماه ۱۴۰۰ محاسبه خواهد شد.

 

  • ناشناس ارسالی در

    ۱۰روز قبل از انتخابات به تصویب میرسد و۳ر وز قبل از انتخابات در حکم زده میشود وبا حقوق خرداد یک روز قبل از انتخابات پرداخت میشود تا مسکنی چند روزه بر درد فقر معلم ان باشد و فقر و نداری گذشته را برای چند روز ی فراموش کنند و در انتخابات شرکت نما یندانشاالله

  • معلم ارسالی در

    فقط دروغ دروغ کل اقایان این تظام چند سال است که با معلمان را با رتبه بندی سرگرم کرده اند

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...