|

بخوانید :

کدخبر: 207566

خوش قیمت ترین گوشی ۵G سامسونگ

اخیراً تصاویر رندری از یک گوشی هوشمند سامسونگ با نام Galaxy A۱۳ ۵G به بیرون درز کرده که گفته می شود این دستگاه ارزان ترین گوشی ۵G این غول فناوری کره ای خواهد بود.

 گزارش های مختلف نشان می دهد که سامسونگ، غول فناوری کره جنوبی قرار است ارزان ترین تلفن هوشمند ۵G خود، با نام Galaxy A۱۳ ۵G را در آینده نزدیک معرفی کند اما اکنون و پیش از معرفی رسمی، تصاویر رندری در فضای اینترنت قرار گرفته که گفته می شود متعلق به این تلفن همراه اقتصادی سامسونگ است.

 سامسونگ، مانند بسیاری از تولید کنندگان بزرگ دیگر، در تلاش است تا گوشی های ۵G را با عرضه مدل های مقرون به صرفه به دست افراد بیشتری برساند.

دنیای فناوری امروزی، بهره گیری از ارتباطات سریع تر را به امری لازم بدل کرده و در این میان فناوری ارتباطات ۵G یکی از جدیدترین دستاوردهای انسان برای فراهم کردن زمینه این سرعت بالای ارتباطی است.

این فناوری به ویژه در گوشی های هوشمند همراه، کاربرد وسیعی یافته اما به نوبه خود سبب افزایش قیمت این دستگاه ها نیز شده است. در چنین فضایی شرکت های سازنده تلاش دارند تا دستگاه هایی را روانه بازار کنند که هم برای تولید کنندگان و هم برای کاربران مقرون به صرفه باشند.

منبع: فرارو

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...