|

بخوانید :

کدخبر: 208400

بچه ها عاشق این سرویس مدرسه می‌شوند + تصاویر

دانش آموزان در کره جنوبی به‌زودی با سرویس مدرسه جدید و مدرن هیوندای استاریا کیندر با ایمنی بیشتری مسیر مدرسه را طی خواهند کرد. این ون جدید ساخت هیوندای با طراحی عجیب و فضایی خود در دو مدل با ۱۱ یا ۱۵ صندلی ارائه می‌شود.

نمای بیرونی استاریا کیندر با افزودن لایت بار یا چراغ‌های سقفی در جلو و عقب و یک هشداردهنده توقف کوچک و چرخشی نزدیک درب راننده از مدل‌های استاندارد متمایز می‌شود. کل نمای بدنه هم به رنگ زرد درآمده است.

همه ۱۱ یا ۱۵ صندلی این ون با قابلیت‌های ایمنی چون هشدار بستن کمربند و اطلاع آن به راننده و قابلیت تنظیم ارتفاع مجهزند. علاوه بر این ویژگی‌های ایمنی چون سیستم پیشگیری از برخورد از جلو، دستیار حفظ خودرو بین خطوط جاده، هشدار نقاط کور و هشدار جلوگیری از برخورد از پشت نیز در این مدل وجود دارند.

هیوندای-استاریا

هیوندای، نیرو محرکه استاریا کیندر را مشخص نکرده است. این ون در اروپا با موتور ۲.۲ لیتری توربو دیزل با قدرت ۱۷۵ اسب بخار و گشتاور ۴۳۱ نیوتن‌متر در دسترس است. همچنین یک پیشرانه ۳.۵ لیتری تنفس طبیعی ۲۶۸ اسبی و ۳۳۱ نیوتن‌متری هم قابل انتخاب است. برای گیربکس هم نسخه‌های شش سرعته دستی یا ۸ سرعته خودکار قابل انتخاب اند.

قیمت استاریا کیندر در نسخه ۱۱ نفره حدود ۳۵ میلیون وون کره معادل ۲۹ هزار دلار آمریکا و نسخه ۱۵ صندلی آن ۳۷ میلیون وون معادل ۳۱ هزار دلار امریکا خواهد بود. البته با ارائه یارانه در این کشور، قیمت واقعی این خودرو می‌تواند تا ۲۰ میلیون وون یا ۱۶۷۳۵ دلار هم کاهش یابد.

هیوندای-استاریا۲

هیوندای استاریا، خودرویی جادار است و فضای بار درون آن تا ۴۹۳۵ لیتر هم می‌رسد که برای حمل سه پالت استاندارد اروپایی هم فضای کافی دارد. این شرکت همچنین قصد دارد یک مدل ویژه کمپینگ هم از استاریا معرفی کند.

هیوندای-استاریا۳

منبع: پدال

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...