|

بخوانید :

کدخبر: 260034

انتقاد تند از فرهاد مجیدی / رفتار سرمربی آبی ها "قُد بازی" است!

یک کارشناس فوتبال می‌گوید برای انتخاب مهاجم برای تیمش، آرمان رمضانی را به رودی ژستد ترجیح می‌دهد.

ورزش انتقاد تند از فرهاد مجیدی / رفتار سرمربی آبی ها "قُد بازی" است!

گودرز حبیبی درباره بازی استقلال و شهرخودرو که منجر به پیروزی یک بر صفر آبی‌پوشان و افزایش اختلاف با پرسپولیس به ۶ امتیاز شد، گفت: استقلال در ۲۰ دقیقه پایانی فشار حملات خود را افزایش داد. با این حال تیم تا پشت خط هجده قدم خوب کار می‌کند اما بازیکنان در زدن ضربات لحظه آخر دست پاچه بودند و گذشت در بازیکنان وجود نداشت و تک روی می‌کردند. به خصوص نیک نفس و مهدی پور که کارهایشان خودسرانه شده بود و در اواخر مسابقه نمی‌دانستند چه کار کنند.

او درباره لحظه گلزنی گفت: وقتی تراکم نفرات استقلال در محوطه هجده قدم حریف افزایش یافت، استقلال برتری عددی را از شهرخودرو گرفت و به گل رسید. تا وقتی برتری عدد با حریف بود، ما در خلق موقعیت هم ناکام بودیم. اگر استقلال این دیدار را پیروز نمی‌شد، قطعا کارش برای هفته‌های بعد و دیدار با فولاد سخت‌می شد.

حبیبی درباره عملکرد خط حمله استقلال و برنامه این تیم برای گلزنی اظهار کرد: حملاتی که صورت می‌گرفت به اصطلاح به شکل برنامه‌ریزی شده و برای گلزنی و به هم ریختن دفاع حریف نبود. انجام بازی در عمق حریف وقتی از تعداد نفرات زیادی برخوردار است، درست نیست. مدافعان قد بلند این تیم همه توپ‌ها را دفع می‌کردند.

این بازیکن سابق استقلال درباره تعویض‌های مجیدی در نیمه دوم نیز خاطرنشان کرد: تعویض‌هایش بد نبود. رمضانی در نیمه دوم بازیکن خوبی است و می‌تواند به تیم حریف فشار بیاورد. من رمضانی را به ژستد ترجیح می‌دهم. البته امکان دارد وقتی رمضانی از ابتدا در زمین حضور داشته باشد، به این شکل عمل نکند اما در نیم ساعت پایانی مسابقه تاثیرگذاری خود را دارد و زهرش را می‌ریزد.

او درباره شانس قهرمانی استقلال در چهار دیدار پایانی اظهار کرد: به احتمال قوی و تا حدود ۸۰ درصد قهرمانی استقلال قطعی است. اگر بازی با فولاد را پیروز شود، می‌گویم این شانس ۱۰۰ درصد است. اگر مساوی شود، باز هم نیم‌نگاهی به بازی‌های بعد داریم. الان هم شانس قهرمانی استقلال را زیاد می‌بینم.

حبیبی در پاسخ به این سوال که چه نمره‌ای به مربیگری مجیدی می‌دهد گفت: به او ۱۸ یا ۱۹ می‌دهم. فعلا خوب کار کرده است.

این مربی فوتبال در واکنش به اینکه مجیدی ضعف تیمش در خلق موقعیت را قبول ندارد، گفت: این دیگر یک مقدار "قُد بازی" است. مجیدی مشاوران خوبی کنار خود ندارد. باید چند دستیار فنی مناسب کنار دست خود داشته باشد.

وی درباره عملکرد گابریله پین، دستیار ایتالیایی مجیدی که برخی معتقدند او ساختار دفاعی استقلال را شکل داده است، گفت: من چیزی از او ندیده‌ام. اینکه پین ساختار دفاعی تیم را ساخته، قبول ندارم. ایرانی‌ها بهتر از این اجرا می‌کنند. خود بچه‌ها کارشان را انجام می‌دهند.

منبع: خبر ورزشی
 • محمد ارسالی در

  قهرمانی وفتی ارزشمنده که خودت برا تک تک امتیازات جنگیده باشی نه از تیم دیگه بگیر ی و یا از چندین تیم که مربی استقلالی دار ن راحت امتیاز جمع کنی. رحمتی نکونام عن ایتی وووو. بهر حال قهرمان شدید و مبارکت ون🌹! چون در تاریخ نمینویسند چطور قهرمان شدید فقط اسم قهرمان ثبت میشه.
  (ا لان امتیازات تیم قلعه نوعی را پس بدهند ف ایده ای نداره،.فدراسیونه آجورلو! ۲ امتیا ز هبه کرد!(عین پاس که هبه کردن همدان و ن ابودشد) ولی بعداز۲ امتیاز هم روحی روانی داغونشون کردن مبادا جون بگیره بیاد بالا !!!بله برادر من.! تاریخ چگونه جام گرفتن را نمینویسه!!
  مثلا این روزها نمی بینم یکی بیاد بگه یه سالی تیمی بود بنام پرسپولیس و افشین قطبی و باشعاری معروف ج ام را گرفتند :
  شیش امتیاز کم بشه . .بازم قهرمان میشه
  😄⚽️🌹

  • TajekabireAsiya😊 ارسالی در

   احتمالا بنظر تو و امثال تو کهرفدار تیم سوم پایتخت(بعد از تاج و پاس) وتیم پنجم ایران(بعداز تاج ،پاس،سپاهان و تراختور)که تیم لنگ میباشد قهرمانی ارزش داره که با جنگی و در افتادن با سیزده تیم که نابودشان میکنه توسط شخص اول ورزش ایران مثلا جناب وزیر ورزش که به هیچ عنوان برازنده اون شخص بدون فهم که برازنده این نام بزرگ است باید بدست بیاد نه تنها تیمی که بیست و دو دوره از بازی‌ها که میگذره و با گل خورده تک رقمی و بالاترین امتیاز تمام ادوار با لیاقت تمام توسط آزادانه شدن اسطوره باشگاه خود ونه یک تازی قهرمان می‌شود

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...