|
کدخبر: 185280

واکنش تند استقلال به سرمربی پرسپولیس

معاون اجرایی باشگاه استقلال واکنش تندی به صحبت‌های شب گذشته یحیی گل‌محمدی داشت.

ورزش واکنش تند استقلال به سرمربی پرسپولیس

ناصر فریاد شیران در واکنش به صحبت‌های مطرح شده از سوی سرمربی تیم پرسپولیس، گفت: آقای گل‌محمدی جایگاه شما به شکلی نیست که بخواهید درباره مدیرعامل باشگاه استقلال اظهار نظر کنید و بهتر است با شناخت حیطه اختیارات خود، سکوت کنید. هر زمان که مدیرعامل محترم باشگاه پرسپولیس در رابطه با آقای مددی صحبت کرد، مدیرعامل استقلال جواب خواهند داد و بهتر است آقای گل‌محمدی به کار فنی خود بپردازد.

او در بخش بعدی صحبت‌های خود با تاکید بر اینکه سیاست باشگاه دور ماندن از هر گونه حاشیه است، ابراز کرد: هوچی‌گری آن کاری است که شما با ادعای فوتبال حرفه‌ای انجام می‌دهید. اگر تا به امروز کسی از جانب باشگاه استقلال صحبتی نکرده، به حرمت رقابت و احترام دو طرفه دو باشگاه است، اما از این تاریخ به بعد اگر کسی علیه باشگاه استقلال صحبت کند، بنده تمام قد وارد عمل خواهم شد و اجازه نمی‌دهم از سکوت نجیبانه کادرفنی و مدیریت باشگاه استفاده شود.

معاون اجرایی باشگاه استقلال با انتقاد از عدم صدور رای از سوی کمیته انضباطی و اخلاق، عنوان کرد: دلیل بیان این صحبت‌ها این است که رفتارهای زشت و زننده ایشان در دیدار گل‌گهر نادیده گرفته شد و حالا به خود اجازه می‌دهند صحبت‌های جدیدی را مطرح کنند. اتفاقات زشت و زننده ‌ی که چهره واقعی آنها را نشان داد. البته نزدیک به هشت کارت قرمز و زرد در طول فصل گواهی دیگری برای این ادعا است و خود ایشان نیز به درستی اشاره کردند که امتیاز گرفتن در لیگ ایران با هوچی‌گری انجام می‌شود و احتمالا دلیل فاصله امتیازی دو تیم نیز همین موضوع است.

فریادشیران اضافه کرد: از کمیته‌های محترم اخلاق و انضباطی تقاضا دارم قبل از دربی به پرونده دیدار با گل‌گهر و البته فحاشی بازیکن حریف به هواداران استقلال بپردازند. توصیه من به‌عنوان یک پیشکسوت به شما این است از واژه افشاگری کمتری استفاده کنید، زیرا شما قطعا بازنده خواهید بود. تقاضا دارم تنها در بحث‌های فنی ورود کنید و از فرافکنی و هوچی‌گری دوری کنید.

 

 

 

منبع: باشگاه استقلال تهران

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...